Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Firma - jak promować?

Zgłoś nadużycie #31 14 grudnia 2017, 10:33

nosleep avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Jeśli to lokalna firma to warto zacząć od reklamy w postaci ulotek i plakatów. Ja własnie tak startowałam z reklamą własnego biznesu. Tanie ulotki wraz z projektem zamówisz w drukarni Gomeo https://www.gomeo.com.pl/ . Ja do dziś korzystam z ich usług gdyż drukują szybko i bardzo dobrej jakości.

Zgłoś nadużycie #32 18 grudnia 2017, 15:12

Thato avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Zobacz sobie jak to robi zapol.com.pl. Najlepsza drukarnia w polsce raczej może być przykładem tego jak to się robi co nie ;)

Zgłoś nadużycie #33 21 grudnia 2017, 19:57

Ramoneska avatar Posty: 79 Podziękowania: 0
Moim zdaniem obecnie klienci lubią zobaczyć/wypróbować towar lub usługę więc warto zaprezentować naszą ofertę bezpośrednio klientowi. Najlepiej do tego sprawdzają się targi lub stoiska reklamowe. Takie stoisko można zamówić od Berkano http://www.berkano.pl/ - po zapoznaniu się z produktem/usługa wykonają stoisko dopasowane do naszej oferty.

Zgłoś nadużycie #34 22 stycznia 2018, 12:18

MarekOgarek avatar Posty: 33 Podziękowania: 0
Targi to świetny pomysł. Poza wspomnianym stoiskiem warto przygotować dla kientów drobne upominki w postaci gadżetów. Takie drobiazgi oferuje firma https://reklamowygadzet.pl/ . Można u nich zamówić zwykłe długopisy albo nietypowe gadżety np spersonalizowane otwieracze do butelek :)

Zgłoś nadużycie #35 1 lutego 2018, 9:17

Asiczek avatar Posty: 228 Podziękowania: 2
Można też brać udział we wrocławskich spotkaniach biznesmenów: http://spotkajbiznes.pl/idea/ , podczas których można zaprezentować swoją firmę, wymienić się doświadczeniem oraz kontaktami. To świetny sposób na lokalną reklamę działalności oraz pozyskanie nowych klientów.