Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Firma - jak promować?

Zgłoś nadużycie #41 18 maja 2018, 11:17

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Polecałabym skupić się na reklamie w Social Mediach. Aktualnie towarzyszą one zarówno młodym jak i starszym osobom na każdym kroku. Możemy tutaj prowadzić aktywny dialog z potencjalnymi klientami, przedstawić im swoją ofertę czy zaoferować atrakcyjne konkursy. Dużo pomysłów znajduje się na https://www.ideoforce.pl/oferta/social-media/

Zgłoś nadużycie #42 21 maja 2018, 19:41

mosek avatar Posty: 208 Podziękowania: 0
Ciekawym pomysłem jest według mnie współpraca z blogerami - http://adnext.pl/baza-wiedzy/wspolpraca-z-blogerami/. Dzisiaj w ten sposób można osiągnąć bardzo dużo. Blogerzy są jak celebryci, a mimo wszystko znacznie tańsi ;)

Zgłoś nadużycie #43 23 maja 2018, 12:49

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Może zerknij sobie tutaj http://perfectmeridian.pl/
Oni zajmują się takimi rzeczami, pewnie Ci coś doradzą. Na marketingu i rozpromowaniu firmy nie ma co oszczędzać. Naprawdę warto się za to zabrać z profesjonalistami i mieć pewność, że w końcu ktoś zauważy potencjał.

Zgłoś nadużycie #44 11 czerwca 2018, 11:11

tigger tigger awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Tutaj jest też świetne projektowanie stron https://dream-county.pl/projektowanie-stron-i-hosting/ Według mnie jak najbardziej warto w takie coś inwestować, bo może się nieźle zwrócić ;)

Zgłoś nadużycie #45 13 czerwca 2018, 15:07

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Moim zdaniem każda forma reklamy jest dobra. Ja ostatnio postawiłem na promocję na targach branżowych. Zamówiłem profesjonalne stoisko od firmy http://www.berkano.pl/ dopasowane do oferty mojej firmy i wystartowałem na targach. W takich miejscach łatwo jest pozyskac klienta, bo tak naprawde nikt tak dobrze nie przedstawi oferty jak sam własciciel. U mnie targi zaowocowały nowymi kontraktami więc jak widać warto tak się promować.

Zgłoś nadużycie #46 24 czerwca 2018, 16:55

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
A może by zorganizować jakiś konkurs w sieci?
Na przykład tutaj jest zbiór https://www.ekonkursik.pl/
wszystkich aktualnych konkursów w internecie. Może warto by w tą stronę pójść. Myślę, że ludzie zawsze będą chętni na jakąś fajną nagrodę więc to dobry pomysł na promowanie się w sieci.

Zgłoś nadużycie #47 30 czerwca 2018, 23:39

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Zastanów się nad ofertą firmy https://solv.pl ich agencja interaktywna doprowadzi Twoją stronę do większej ilości ludzi, dzięki czemu zbudujesz swoją markę.

Zgłoś nadużycie #48 12 lipca 2018, 14:32

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
W działaniach marketingu internetowego, bardzo ważne jest też odpowiednie dobieranie treści. Content marketing to teraz podstawa promocji biznesu i budowania profesjonalnego wizerunku firm. Sporo czytałam na ten temat w poradniku: https://www.premiumdigital.pl/content-marketing-czyli-jakosc-na-stronie/ , bo sama nie miałam pojęcia, jakie to ważne. Zwróćcie na to koniecznie uwagę.

Zgłoś nadużycie #49 17 lipca 2018, 21:43

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Moim zdaniem bardzo fajną opcją sa gadżety reklamowe dla klientów. Ostatnio znalazłam bardzo ciekawą opcję kart do gry na rewersie których umieszczone jest logo firmy. Takie karty mozna zamówić w Fabryce Kart http://www.fabryka-kart.eu/produkty-reklamowe/ . Według mnie to bardzo ciekawa forma reklamy, jak sądzicie? Klienci zawsze lubią dostawać podarunki w postaci gadżetów.

Zgłoś nadużycie #50 25 lipca 2018, 14:53

Mareczex Mareczex awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Kluczem do sukcesu mogą się okazać odpowiednie zdjęcia biznesowe :) Warto w tym celu zajrzeć na przykład na https://postawnawizerunek.pl/ ;) Według mnie mają naprawdę bardzo dobrej jakości fotografie biznesowe ;)