Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Firma - jak promować?

Zgłoś nadużycie #41 18 maja 2018, 11:17

Malina78 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Polecałabym skupić się na reklamie w Social Mediach. Aktualnie towarzyszą one zarówno młodym jak i starszym osobom na każdym kroku. Możemy tutaj prowadzić aktywny dialog z potencjalnymi klientami, przedstawić im swoją ofertę czy zaoferować atrakcyjne konkursy. Dużo pomysłów znajduje się na https://www.ideoforce.pl/oferta/social-media/

Zgłoś nadużycie #42 21 maja 2018, 19:41

mosek avatar Posty: 76 Podziękowania: 0
Ciekawym pomysłem jest według mnie współpraca z blogerami - http://adnext.pl/baza-wiedzy/wspolpraca-z-blogerami/. Dzisiaj w ten sposób można osiągnąć bardzo dużo. Blogerzy są jak celebryci, a mimo wszystko znacznie tańsi ;)

Zgłoś nadużycie #43 23 maja 2018, 12:49

lolli avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
Może zerknij sobie tutaj http://perfectmeridian.pl/
Oni zajmują się takimi rzeczami, pewnie Ci coś doradzą. Na marketingu i rozpromowaniu firmy nie ma co oszczędzać. Naprawdę warto się za to zabrać z profesjonalistami i mieć pewność, że w końcu ktoś zauważy potencjał.

Zgłoś nadużycie #44 11 czerwca 2018, 11:11

tigger tigger awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Tutaj jest też świetne projektowanie stron https://dream-county.pl/projektowanie-stron-i-hosting/ Według mnie jak najbardziej warto w takie coś inwestować, bo może się nieźle zwrócić ;)

Zgłoś nadużycie #45 13 czerwca 2018, 15:07

MarekOgarek avatar Posty: 76 Podziękowania: 0
Moim zdaniem każda forma reklamy jest dobra. Ja ostatnio postawiłem na promocję na targach branżowych. Zamówiłem profesjonalne stoisko od firmy http://www.berkano.pl/ dopasowane do oferty mojej firmy i wystartowałem na targach. W takich miejscach łatwo jest pozyskac klienta, bo tak naprawde nikt tak dobrze nie przedstawi oferty jak sam własciciel. U mnie targi zaowocowały nowymi kontraktami więc jak widać warto tak się promować.