Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Firma - jak promować?

Zgłoś nadużycie #51 26 lipca 2018, 11:06

emilka8767 avatar Posty: 144 Podziękowania: 0
Przede wszystkim pytanie nr 1: jaka jest to firma i w jaki sposób chciałbyś przedstawić ją klientom. To bardzo ważne, ponieważ to Ty decydujesz o tym, jak chcesz zostać odebrany. Zerknij sobie na stronę http://studiorondo.pl/ Jest to studio, które może stworzyć dla Ciebie spot reklamowy. Taki spot reklamowy wrzucasz na telebim, do lokalnej telewizji, na lokalne strony internetowe lub po prostu na social media.

Zgłoś nadużycie #52 26 lipca 2018, 15:44

Pokrzywa avatar Posty: 62 Podziękowania: 0
Poprzez odpowiedni wystrój, łatwość dostepu do towaru? W ogóle jaka to miałaby byc firma? Zakładając, że powiedzmy sklep odziezowy, to myslę, że trzeba by sie skupic na tym co powyzej napisałam. Najłatwiej załatwić to kompleksowo, w jednym miejscu https://femi.com.pl/oferta/wieszaki-stojaki-kosze Firma femi zajmuje sie wyposażeniem sklepów. To tak ogólnie, poczytajcie sobie, bo warto skorzystać z ich usług.

Zgłoś nadużycie #53 31 lipca 2018, 23:02

Wiki22 avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Myślę, że najskuteczniejszym sposobem na wypromowanie swojej firmy jest uczestnictwo w klubach biznesowych ( http://kedu.pl/klub-biznesowy-co-to-jest/ ) Możemy tam nie tylko nawiązać nowe kontakty biznesowe, ale także rozreklamować swoją firmę.

Zgłoś nadużycie #54 1 sierpnia 2018, 23:20

qtere avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Najwięcej pieniędzy najlepiej dawać na promocję w internecie, jest to obecnie miejsce dzięki któremu można najwięcej zarobić. Agencja interaktywna https://solv.pl zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym i zapewni Ci odpowiednią usługę.

Zgłoś nadużycie #55 9 sierpnia 2018, 14:28

domownikja avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Dobrym sposobem jest parasol reklamowy http://www.nap-namioty.pl/oferta/stoly-i-parasole posiadając taki parasol reklamowy, możesz się bez najmniejszego problemu reklamować podczas imprez plenerowych. Parasole reklamowe to bardzo dobry sposób na skuteczną reklamę, i naprawdę warto się nimi zainteresować.

Zgłoś nadużycie #56 Wczoraj, 18:59

penxol avatar Posty: 107 Podziękowania: 0
Szansą na dowiedzenie się czegoś na temat prowadzenia firmy może okazać się blog http://www.humanuniversity.pl/rozmowa-kwalifikacyjna-przyklad/ zamieszczane są tam często artykuły na temat samorozwoju i prowadzenia własnego biznesu

Zgłoś nadużycie #57 Wczoraj, 19:24

Kirssteen avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Opcji na reklame jest bardzo dużo i żadne na pewno nie jest zła :D Jedne są lepsze inne gorsze. Na stronce https://papilioagency.com znajdziecie agencje hostess i modelek, z ich pomocą możecie zrobić bardzo ciekawe akcje promocyjne