Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Firma od dezynfekcji

Zgłoś nadużycie #1 18 lipca 2017, 17:57

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Szukam firmy od dezynfekcji. Ktoś korzystał może z usług http://www.insekta.pl/oferta/dezynfekcja.html, a może polecacie inną, sprawdzoną z Radomia lub okolic? Do odkażdenia kilka starych budynków, w których będą w przyszłości biura. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!

Zgłoś nadużycie #2 7 lutego 2019, 21:10

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Jeśli chodzi o dezynfekcję pomieszczeń ze zwierzętami hodowlanymi, to na pewno warto zwrócić uwagę na produkty marki https://sandezia.com/ . Świetnie sprawdzają się do suchej dezynfekcji :) Mają też preparat, który pomaga zneutralizować przykry zapach, który wydobywa się z kociej kuwety. U mnie ten produkt sprawdza się świetnie!

Zgłoś nadużycie #3 21 lutego 2020, 10:48

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Mogę Ci polecić firmę z którą my współpracowaliśmy, https://profesjonalneozonowanie.pl/ . Z tymże u nas usługa wykonywana bliżej Warszawy, trzeba się skontaktować z nimi jaki mają zasięg działania. Zajmują się profesjonalnie dezynfekcją, usuwaniem zapachów, ozonowaniem. Myślę, że najlepiej są w stanie takie budynki pod biura przygotować. Tak samo obsługują klientów indywidualnych jak i firmy. Większość prac można wycenić telefonicznie, jeśli nie to przyjeżdzają bezpłatnie na oględziny. I bardzo szybko zajmują się realizacją zlecenia, często w ciągu doby od zgłoszenia. Które co trzeba podkreślić przyjmują też w weekendy.

Zgłoś nadużycie #4 10 kwietnia 2020, 13:19

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Ja polecam firmę Fumigacja Leader: Dezynsekcja i deratyzacja z Lubania https://e-leader.pl/, oni robili u nas dezynfekcję na strychu i w piwnicy, które chyba nigdy nie były sprzątane (dom teściów). Spisali się świetnie, prace wykonali szybko i skutecznie, są faktycznie rzetelni, polecam ich serdecznie.