Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Folia do cuttera

Zgłoś nadużycie #1 25 stycznia 2016, 22:29

Arlet44 Arlet44 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Cześć. Jak w temacie - szukam jakiejś sprawdzonej folii do cuttera. Czy ktoś z Was byłby w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Co myślicie np. o takiej propozycji http://sklep.duledo.pl/produkty/folie?p=all ?

Zgłoś nadużycie #2 26 lutego 2016, 16:22

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Sprawdź w ofercie hitecfilm . Znajoma kupuje u nich folie do pralni http://hitecfilm.com/rekawy-foliowe-do-pralni/ - mają bogaty asortyment i innych, przydatnych w wielu branżach.

Zgłoś nadużycie #3 22 grudnia 2018, 22:25

aszka avatar Posty: 525 Podziękowania: 0
Wszelkiego rodzaju opakowania przeznaczone do różnych potrzeb znajdziecie tutaj https://opakowania24.eu . Jest tam asortyment dla klientów indywidualnych i dla firm. Sporo jest tam tego. Folie też mają w różnych rozmiarach oraz wariantach. Ceny są ok, bo to prosto od producenta.

Zgłoś nadużycie #4 10 października 2019, 21:35

Artas.Meg avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Witam. Jestem właścicielem fermy drobiu i zamierzam podjąć współpracę z firmą, która zajmuje się produkowaniem folii. Nie ukrywam, że zależy mi na tym, żeby moje produkty były dobrze zapakowane, a z żywnością to różnie bywa, a zwłaszcza z mięsem. Piszę tutaj do was w tej sprawie, gdyż nikt kompletnie nie potrafi mi doradzić, jaką firmę wybrać. Na sam początek co sądzicie o bogucki-folie.pl ? Czy ktoś z was może ich kojarzy? Bądź współpracował z nimi?

Zgłoś nadużycie #5 16 marca 2020, 13:34

Arkadiusz1 avatar Posty: 203 Podziękowania: 1
Jasne, że tak. Osobiście wychodzę z założenia, że jeśli mówimy o kwestiach związanych z bezpieczeństwem produktów, to odpowiednie opakowania faktycznie mogą odegrać tutaj kluczową rolę. Warto zajrzeć do https://e-opakowania.info/29-kubki-styropianowe i w ten sposób znaleźć odpowiednie produkty, które będziecie w stanie wykorzystać w Waszej firmie.