Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Formowanie rotacyjne

Zgłoś nadużycie #1 19 sierpnia 2016, 8:50

Olddrator avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Witam,

nie wiem czy słyszeliście o takim czymś jak formowanie rotacyjne - dzięki tej metodzie możemy wytwarzać elementy z tworzyw sztucznych. Potrzebuję właśnie wyprodukować kilka takich produktów jednak nie znam żadnej firmy, która się tym zajmuje w Internecie znalazłem http://www.marseplast.com/uslugi/formowanie_rotacyjne/ - czy ktoś kiedyś korzystał z ich usług ?

Zgłoś nadużycie #2 23 sierpnia 2016, 8:44

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
W Internecie na pewno jest więcej takich firm.

Zgłoś nadużycie #3 17 października 2016, 12:13

bili avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Nie wiem czy w grę wchodzą też metale czy tylko tworzywa ale tutaj: http://virocast.pl/ masz odlewnie różnych takich elementów i części z aluminium i cynku.

Zgłoś nadużycie #4 3 listopada 2016, 12:59

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
No warto to też wziąć pod uwagę.

Zgłoś nadużycie #5 4 grudnia 2017, 10:52

Gabe48 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
W google znajdziesz wiele firm pod tą nazwą, ale rozumiem, że osoby które dopiero poznały temat, mają problem ze znalezienie jakiejś rzetelnej i całkowicie to jestem w stanie zrozumieć. :) Usługi w dziedzinie kształtowania elementów metodą rotomoulding, znajdują coraz to więcej swoich interesantów, co mnie osobiście cieszy, bo to dowód na to, że ludzie wiedza co dobre. :) Ja osobiście miałem okazje korzystać z tego rodzaju usług u firmy www.rotolution.com , którą przy okazji mogę polecić osobom zainteresowanym. Firma ta zajmuje się realizacją zamówień od momentu otrzymania projektu do chwili przekazania gotowego produktu klientowi, dokładnie nadzorując każdy etap procesu formowania. Formowanie rotacyjne tworzyw sztucznych w tej firmie jest na wysokim poziomie, wykorzystują do tego wyłącznie form własnej produkcji, co przekłada się na wysoka jakość produktów. Serdecznie polecam!