Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

fotograf

Zgłoś nadużycie #11 14 czerwca 2018, 23:37

mpire avatar Posty: 237 Podziękowania: 0
Na pewno wynajem fotografa jest dobrym rozwiązaniem! Ja, nie ograniczałbym się jednak wyłącznie do niego! Myślę, że naprawdę warto byłoby również zdecydować się na wynajem budki fotograficznej. Jedną z firm, która to umożliwia jest chociażby https://freakfotobudka.pl/pl/ w której ofercie (poza budkami fotograficznymi) można również znaleźć inne usługi, jak chociażby wynajem oryginalnych wozów.

Zgłoś nadużycie #12 1 września 2018, 16:50

dromil123 avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Dobry fotograf niestety kosztuje, ale są wydarzenia, za które warto zapłacić więcej, jak choćby ślub i wesele. Fotografa najlepiej sprawdzić przeglądając jego portfolio, na http://www.doszak.pl/portfolio/ jest portfolio świetnego fotografa ślubnego - pracuje głównie na południu kraju, ale dojedzie wszędzie.

Zgłoś nadużycie #13 29 września 2018, 16:09

neska avatar Posty: 86 Podziękowania: 0
Teraz jest naprawdę sporo ofert, więc na pewno znajdziecie takiego fotografa, który sprosta waszym oczekiwaniom. Swoją drogą, to taka sesja to świetny pomysł. Z późniejszych zdjęć można stworzyć fotoksiążkę. Czytałam nawet artykuł na ten temat https://zwierciadlo.pl/lifestyle/118203 i okazuje się, że niewielkim kosztem można stworzyć super pamiątkę.

Zgłoś nadużycie #14 1 października 2018, 12:22

Lidka avatar Posty: 49 Podziękowania: 0
Nie ma co ukrywać, że na ślub i wesele trzeba mieć naprawdę dobrego fotografa. To jedyny dzień w życiu i nie da się go już powtórzyć. Ja zdecydowałam się na współpracę z pania Justyną ze studia https://sorkowska.com/ . Dzięki jej profesjonalizmowi mamy niezwykła pamiatkę z najważniejszego dla nas dnia.

Zgłoś nadużycie #15 6 października 2018, 16:58

sabrene avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Jestem w 100% pewna, że na terenie Białegostoku nie ma lepszego fotografa ślubnego niż http://studiopaparazzi.pl/ był on na naszym weselu i będę polecała go już każdemu, bo zajął się genialnie zdjęciami, każde wykonane bardzo profesjonalnie.

Zgłoś nadużycie #16 15 października 2018, 13:49

franksa avatar Posty: 24 Podziękowania: 0
fotograf to podstawa na weselu. Według mnie też warto postawić na innego rodzaju zdjęcia, pamiątki z wesela. Na stronce http://fotobudazwooda.pl genialną drewnianą fotobudkę. Idealnie wpisała się w klimat mojego wesela. Myślę, że i wy powinniście zerknąć na ich oferte.