Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Fundacja Training Projects

Zgłoś nadużycie #1 15 listopada 2016, 19:41

izzpawele avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Witam serdecznie,
To jest małe ogłoszenie o charakterze non profit. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to temat trochę odbiegający od zagadnień forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku kursy otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Sympatyczne było to, że zgłaszano niezwykle rożne działania społeczne: od remontów świetlic przez kursy języków obcych po treningi sportowe. Nie tylko przelewy pieniężne na konkretnych wychowanków.
Jeśli zainteresowany kandydat nie ma możliwości aplikować w tegorocznej rundzie programu, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.
Zapraszamy,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.