Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gabinet medycyny estetycznej

Zgłoś nadużycie #11 19 marca 2020, 9:17

rynn avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Najlepszy w jakim byłam i do którego chodzę regularnie to WellDerm we Wrocławiu. Dodatkowo maja tam bardzo korzystne pakiety, na których sporo da się zaoszczędzić. Ja zwykle wybieram pakiet estetyczny PREMIUM i jestem bardzo zadowolona z tego jak zabiegach z niego wygląda moja skóra, jestem zachwycona efektem, polecam.

Zgłoś nadużycie #12 8 kwietnia 2020, 15:54

firt avatar Posty: 40 Podziękowania: 0
Ja byłam w gabinecie medycyny estetycznej ESTIMED w Warszawie https://www.estimed.pl/usuwanie-zmian-skornych na usunięciu brodawki, która zrobiła mi się na szyi. Wyglądało to paskudnie, brodawka nie była jakimś zagrożeniem, le zaczepiałam się o nią i no własnie nie mogłam na nią patrzeć. Tam mi ją ładnie usunęli i nie ma po niej śladu, skóra jest pięknie zregenerowana, za co bardzo im dziękuję i zdecydowanie polecam.

Zgłoś nadużycie #13 25 sierpnia 2020, 18:11

mpire avatar Posty: 473 Podziękowania: 1
Medycyna estetyczna ma do zaoferowania wiele ciekawych zabiegów, więc warto przejrzeć jej ofertę. Szczególnie fajnie zapowiada się klinika, której ofertę znalazłam na stronie: https://www.qclinique.pl/zabiegi/infuzja-tlenowa . Nie dość że wszystkie niezbędne informacje o zabiegu można tutaj znaleźć, to dodatkowo ceny są dobre, a w klinice przyjmują sami świetni specjaliści. Polecam - jeśli się na nią zdecydujesz, na pewno będziesz zadowolona z tego wyboru, a efekt zabiegów będzie w pełni Ciebie satysfakcjonować.