Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gabinet stomatologiczny do implantów w Gdyni

Zgłoś nadużycie #1 9 stycznia 2020, 14:27

zula avatar Posty: 64 Podziękowania: 0
Witam. tak jak w temacie szukam dobrego gabinetu stomatologicznego, który się zajmuje implantacją i znajduje się w Gdyni, ewentualnie w Gdańsku. Może ktoś korzystał z takiego gabinetu i tego typu usług i mógłby się wypowiedzieć? Nie ccę nigdzie w ciemno chodzić i wydawać nie potrzebnie pieniądze. pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #2 10 stycznia 2020, 6:57

marilla marilla awatar Posty: 178 Podziękowania: 1
Jeśli chodzi o implanty, to zdecydowanie polecam zrobić to prywatnie, niestety ale obecnie nie ma mozłiwości wstawienia implantu na narodowy fundusz zdrowia (stomatologia w Polsce jest totalnie niedofinansowana). Sama od dobrych kilku lat chodzę na przeglądy do tego gabinetu:
https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/implanty-astra/ - wstawiłam tam również dwa implanty ostatnio w miejsce dwóch wyrwanych górnych zębów.
. Nie ma wielkich kolejek, a zrobione implantów nie da się odróżnić od naturalnych zębów.Myslałam, ze nie da się wstawić bo zęby miałam wyrwane jeszcze jak chodziłam do liceum, ale przy odpowiedniej terapii mozna było wstawić zęby nawet w miejsce starych ubytków.