Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Garaż drewniany

Zgłoś nadużycie #11 15 kwietnia 2018, 17:13

emilka8767 avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Czy o garaż drewniany trzeba zadbać sobie samemu, czy można o nim powiedzieć firmie, która zajmuje się projektowaniem ogrodu? Bo my wybraliśmy warszawskie-ogrody.pl i teraz się zastanawiamy, co zrobić. Obawiamy się też, żeby taki garaż nie zepsuł wizerunku całego.

Zgłoś nadużycie #12 19 czerwca 2018, 21:59

maniek avatar Posty: 36 Podziękowania: 3
Raczej firma która robi ogrody nie postawi takiego garażu. A sam drewniany to tak trochę słabo wypada. My mamy normalny murowany ale wykończyliśmy go drewnem. Do tego mamy bramę garażową od Hormanna, która doskonale współgra całością. Pasuje to doskonale do wyglądu całego ogrodu i otoczenia. Mają oni takie bramy segmentowe ze świerka skandynawskiego wraz z imitacjami okuć starej bramy. Bardzo ładnie to wygląda.

Zgłoś nadużycie #13 30 grudnia 2018, 18:31

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
A może zamiast garażu wynajmij boks magazynowy z http://przechowamwszystko.pl/ ? Podobno to coraz popularniejsza firma przechowywanie rzeczy w Polsce. Sama zaczęłam zastanawiać się nad wynajęciem boksu i zawiezieniem do niego wszystkich rzeczy które mi zawadzają w domu.

Zgłoś nadużycie #14 15 stycznia 2019, 13:21

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Ja jestem zwolenniczką garaży murowanych.

Zgłoś nadużycie #15 19 sierpnia 2019, 14:03

jestemsoba avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Bardzo dobrym rozwiązaniem zamiast drewnianego jest garaż blaszany, mojemu kuzynowi stawiała taki firma Maritom, i jest bardzo zadowolony z tej współpracy. Widziałem garaż i również muszę powiedzieć, że byłem pod wrażeniem jego jakości.

Zgłoś nadużycie #16 28 listopada 2019, 23:16

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Mi też od zawsze podobały się drewniane garaże :) Są dużo ładniejsze od tych blaszanych i przy okazji po prostu ozdabiają ogród. Jak mój mąż mi powiedział, że ma zamiar kupić drugi garaż na swoje auto, to od razu powiedziałam, że musi być drewniany. I udało nam się znaleźć na https://www.domki-sodas.pl/24-garaze-i-wiaty piękny, drewniany garaż i to w dobrej cenie ;D także długo się nie zastanawialiśmy i postanowiliśmy go zamówić. No i jesteśmy bardzo zadowoleni, sprawdza się świetnie, jest duży i naprawdę ładny ;)