Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Garaż

Zgłoś nadużycie #1 20 października 2018, 19:59

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Nie lepiej jednak jak postawisz sobie blaszany garaż? Przecież to mniejsze koszty i mniej pracy a masz równie solidne miejsce na trzymanie narzędzi czy samochodu. Z ofert które widziałem , to ta https://www.maritom.pl/ jakoś najbardziej mnie przekonywała.

Zgłoś nadużycie #2 23 września 2019, 18:26

Janko avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Zgadzam się z Tobą, że blaszany garaż, to bardzo dobre rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #3 23 września 2019, 18:48

skrzatdomowy avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Taki garaż to można wykonać samodzielnie, wystarczy kupić blachę, stalowe wsporniki oraz porządne nity do połączenia blach. Najlepiej zainwestować te z firmy http://norsteel.pl/kategoria/nasza-oferta/nity/nity-pop/ Będzie się miało wtedy pewnośc, że wszystko jest solidnie połączone i byle burza nie uszkodzi nam konstrukcji. Od lat używam nitów tej firmy i jeszcze nigdy żadne łączenie nie puściło. Jeśli planujesz jeszcze coś nitować, to warto zaiwestować we własną nitownicę.

Zgłoś nadużycie #4 5 stycznia 2020, 22:51

caesar34 avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Brama segmentowa w garażu to coraz bardziej rozchwytywany temat, gdyż ludzie idą za duchem czasu i tradycyjne bramy garażowe odchodzą w coraz większą niepamięć. Jeśli interesuje was temat nowoczesnych bram to polecam wejść na https://erykpeplinski.pl/jak-wybudowac-tani-w-utrzymaniu-garaz-4-porady/ . Tutaj dowiecie się również jak tanio utrzymać swój garaż. Pozdrawiam :D

Zgłoś nadużycie #5 21 stycznia 2020, 22:24

oral83 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Moim zdaniem taki garaż jest bardzo funkcjonalny, przydaje się do przechowywania sprzętów, zwłaszcza w zimowym sezonie. Nie jest to drogie rozwiązanie i można je szybko zrealizować. Znalazłem ofertę garaży blaszanych mazowieckie https://ultom-garaze.pl/oferta/garaze-blaszane/, można dopasować taki garaż pod indywidualny projekt klienta.