Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Garaż

Zgłoś nadużycie #1 20 października 2018, 19:59

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Nie lepiej jednak jak postawisz sobie blaszany garaż? Przecież to mniejsze koszty i mniej pracy a masz równie solidne miejsce na trzymanie narzędzi czy samochodu. Z ofert które widziałem , to ta https://www.maritom.pl/ jakoś najbardziej mnie przekonywała.

Zgłoś nadużycie #2 23 września 2019, 18:26

Janko avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Zgadzam się z Tobą, że blaszany garaż, to bardzo dobre rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #3 23 września 2019, 18:48

skrzatdomowy avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Taki garaż to można wykonać samodzielnie, wystarczy kupić blachę, stalowe wsporniki oraz porządne nity do połączenia blach. Najlepiej zainwestować te z firmy http://norsteel.pl/kategoria/nasza-oferta/nity/nity-pop/ Będzie się miało wtedy pewnośc, że wszystko jest solidnie połączone i byle burza nie uszkodzi nam konstrukcji. Od lat używam nitów tej firmy i jeszcze nigdy żadne łączenie nie puściło. Jeśli planujesz jeszcze coś nitować, to warto zaiwestować we własną nitownicę.

Zgłoś nadużycie #4 5 stycznia 2020, 22:51

caesar34 avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Brama segmentowa w garażu to coraz bardziej rozchwytywany temat, gdyż ludzie idą za duchem czasu i tradycyjne bramy garażowe odchodzą w coraz większą niepamięć. Jeśli interesuje was temat nowoczesnych bram to polecam wejść na https://erykpeplinski.pl/jak-wybudowac-tani-w-utrzymaniu-garaz-4-porady/ . Tutaj dowiecie się również jak tanio utrzymać swój garaż. Pozdrawiam :D

Zgłoś nadużycie #5 21 stycznia 2020, 22:24

oral83 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Moim zdaniem taki garaż jest bardzo funkcjonalny, przydaje się do przechowywania sprzętów, zwłaszcza w zimowym sezonie. Nie jest to drogie rozwiązanie i można je szybko zrealizować. Znalazłem ofertę garaży blaszanych mazowieckie https://ultom-garaze.pl/oferta/garaze-blaszane/, można dopasować taki garaż pod indywidualny projekt klienta.

Zgłoś nadużycie #6 5 marca 2020, 10:43

smillo avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Niby blaszany spoko, ale my nasz już zezłomowaliśmy, bo do niczego się nie nadawał. W skupie r.r.metall w Środzie Wielkopolskiej https://www.rrmetall.com.pl/oferta/zlom bez problemu przyjęli, no i jeszcze na tym trochę zarobiliśmy. To bardzo dobra firma, rzetelna przede wszystkim, polecam.

Zgłoś nadużycie #7 5 marca 2020, 13:39

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
My mamy blaszany garaż i jest super. Może warto zastanowić się po prostu nad wyborem i garaż załatwić sobie od dobrej firmy, my mamy od producenta RAPMET http://www.rapmet.pl/pl-garaze-stalowe-31 z Kłodzka. Używamy go przede wszystkim jako wiaty na narzędzia i maszyny, ale ogólnie jest bardzo wytrzymały i super nam się sprawdza, polecam.

Zgłoś nadużycie #8 13 marca 2020, 11:55

maia avatar Posty: 48 Podziękowania: 2
U nas problem był z garażem, dlatego że przez lata był zaniedbywany, w końcu postanowiliśmy wynająć firmę, która profesjonalnie go posprząta, doczyści i ogranie. Zatrudniliśmy do tego firmę Kompleks Dariusz Wojciechowski z Warszawy https://www.kompleks24.pl/oferta/czyszczenie-garazy/. Oni bardzo dobrze wszystko nas sprzątnęli i wymyli, teraz w końcu mamy porządek, polecam serdecznie, wykonali kawał dobrej roboty w niezłej cenie.

Zgłoś nadużycie #9 20 marca 2020, 15:50

Polfendo Polfendo awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Blaszane garaże zazwyczaj zajmują małą powierzchnię i są stawiane przy małych domach. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc zastosowanie bramy rolowanej, która zajmuje bardzo mało miejsca.____________________________________
Bramy rolowane Polfendo - http://www.polfendo.com/