Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie ćwiczyć

Zgłoś nadużycie #41 26 lipca 2018, 11:56

neska avatar Posty: 145 Podziękowania: 0
Tak naprawdę to ćwiczyć można dosłownie wszędzie. Myślę, że nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Zazwyczaj wiele ludzi chodzi trenować na siłownię, ale bez problemu trening można wykonać w domu czy na świeżym powietrzu. Warto jednak wiedzieć o tym, że najlepiej jest ćwiczyć na każdym treningu inną partię mięśni. Chociaż ostatnio miała okazję przeczytać ten artykuł http://dzisiajplecy.pl/cwiczenia-wielostawowe-czy-warto-je-robic-w-dzien-plecow/ , gdzie dowiedziałam się, że ćwiczenia wielostawowe powinny być wykonywane w dzień pleców. Wiedzieliście o tym?

Zgłoś nadużycie #42 19 sierpnia 2018, 16:20

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Najlepiej ćwiczyć na siłowni. Niektóre ćwiczenia, z użyciem wyłącznie ciężaru własnego ciała, można wykonywać w domu. Chcąc cieszyć się muskularną sylwetką, wcześniej trzeba nabyć odpowiednią masę (nadmiar tkanki tłuszczowej zostanie przerobiony na mięśnie). Chcąc zbudować masę, warto zajrzeć na blog internetowy https://jakzbudowacmase.wordpress.com na którym szczegółowo opisano, jak tego dokonać. Jak widać, nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Zgłoś nadużycie #43 22 sierpnia 2018, 15:52

MAdziorson avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Mam podobny problem, wstydzę się ćwiczyć przy moim mężu,
a mieszkamy w kawalerce, dlatego próbuję biegać. Obecnie korzystać z treningu opracowanego tutaj: https://www.runners-world.pl/trening/Zacznij-biegac-Bieg-na-1-mile-plan-treningo.... Jak na razie 2 razy w tygodniu go wykonuję :)

Zgłoś nadużycie #44 24 sierpnia 2018, 11:17

dorotax avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Dobrze jest ćwiczyć na świeżym powietrzu. Ale to nie zawsze jest możliwe (pogoda). Wtedy można ćwiczyć w domu na jakimś sprzęcie, np. na bieżni http://marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Bieznie-1023.html. Zaletą domowych treningów jest możliwość ćwiczeń o dowolnej porze dnia.

Zgłoś nadużycie #45 24 sierpnia 2018, 13:24

Bator4 Bator4 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia z tej dziedziny. Dlatego też nie będę za bardzo w stanie pomóc...

Zgłoś nadużycie #46 30 sierpnia 2018, 15:59

Emilka1 avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Świetna sprawa z tym karnetem. Już samo to, że się go kupiło, motywuje do regularnych odwiedzin siłowni. A najlepiej zamówić sobie jeszcze modne legginsy z kettlebelami z tego polskiego sklepu https://repinpeace.com/pl/home/152-legginsy-kettlebells-big-.html . Nie macie pojęcia, jak komfortowo się w nich ćwiczy. A jakie modne są w tym sezonie :)

Zgłoś nadużycie #47 30 sierpnia 2018, 15:59

Emilka1 avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Świetna sprawa z tym karnetem. Już samo to, że się go kupiło, motywuje do regularnych odwiedzin siłowni. A najlepiej zamówić sobie jeszcze modne legginsy z kettlebelami z tego polskiego sklepu https://repinpeace.com/pl/home/152-legginsy-kettlebells-big-.html . Nie macie pojęcia, jak komfortowo się w nich ćwiczy. A jakie modne są w tym sezonie :)

Zgłoś nadużycie #48 31 sierpnia 2018, 17:20

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jak to gdzie? najlepiej bedzie na siłowni lub w domu, w domu to najlepszym sposobem na trening będzie fitnes, nie polecam siłowni plenerowych bo są dość łatwe :) jeżeli ćwiczysz regularnie to na pewno przyda Ci się https://www.budujmase.pl/sklep/odzywki-bialkowe/ Dzieki białku zawartemu w takich odżywkach bez problemu będziesz mogła budować swoje mieśnie, a każdy miesien jest lepszy od tłuszczu tu i tak :) Warto się nad tym zastanowić.

Zgłoś nadużycie #49 15 września 2018, 21:21

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Ostatnio w swoje życie coraz częściej wprowadzam zmiany, a wszystko to dzięki portalowi https://www.zdrowie.info.pl/endometrioza-przyczyny-objawy-sposoby-leczenia/ z którego dowiedziałam się wiele na temat zdrowia. Zachęcił on mnie do większych starań odnośnie mojego stylu życia.

Zgłoś nadużycie #50 17 września 2018, 23:14

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
jak macie taką możliwośc to najlepiej w domu :) Do tego jednak potrzebujecie odpowiedniego pomieszczenia. Ja przygotowałem sobie takie u siebie. Wystarczyło mi trochę miejsca i specjalne maty na siłownie od https://powerrubber.com Przemyślcie też taką opcje :)