Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie ćwiczyć

Zgłoś nadużycie #61 4 marca 2019, 21:12

Br0Wcu avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Nie lepiej poćwiczyć w domu? Siłowania to nie zawsze najlepsza opcja dla początkujących, szczególnie, że obecnie łatwo można kupić fajny sprzęt gimnastyczny https://gimnastyczny.pl w takim sklepie jak ten. Z takim sprzętem do ćwiczeń łatwo, w swoim tempie wypracujesz lepszą kondycję i sylwetkę.

Zgłoś nadużycie #62 11 marca 2019, 18:29

Barnix7 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
A co z suplementami diety? Bez nich ciężko jest osiągnąć satysfakcjonujące wyniki... Co uważacie np. o https://www.budujmase.pl/sklep/odzywki-przedtreningowe/usp-labs-jack3d-248g/ ?

Zgłoś nadużycie #63 12 marca 2019, 13:13

justynapintosz avatar Posty: 10 Podziękowania: 1
U mnie wszystko zależy od tego ile mam czasu. Jeśli z jakiegoś powodu muszę być w domu, to staram się znaleźć czas na chociażby jakieś proste ćwiczenia w domu. Ale jeśli mam ochotę i czas, żeby wyjść z domu na ćwiczenia to wybieram albo bieganie/jazdę na rowerze na powietrzu albo zajęcia grupowe na siłowni :)

Zgłoś nadużycie #64 14 marca 2019, 15:35

Dyzia Dyzia awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Lepiej udać się na siłownie, gdy posiada się karnet jest jakaś motywacja.

Zgłoś nadużycie #65 14 marca 2019, 19:34

Grardonyth avatar Posty: 371 Podziękowania: 1
Ja zdecydowałem się jakiś czas temu ze względu na brak czasu na pomysł jakim jest domowa siłownia. Na początku wydawało się to ciężkim przedsięwzięciem jednak teraz powiem Wam, że bardzo mnie cieszy to co udało mi się osiągnąć. Co jakiś czas dokupuje sobie sprzęt jak na przykład ostatnio uchwyty do pompek ze strony https://www.asport.pl/k/1021/uchwyty-do-pompek/ , którą szczerze mogę Wam polecić jeśli chodzi o sprzęt do ćwiczeń, bo mają tam naprawdę wysoką jakość w dobrej cenie ;)

Zgłoś nadużycie #66 15 marca 2019, 22:03

jurgo92 jurgo92 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja kiedyś ćwiczyłam w domu i przynosiło to super efekty. Jednak mam coraz więcej pracy i jestem poza domem to wracając z roboty jadę od razu na siłownię i nie ma wymówek, że jestem zmęczona czy że mam jakieś inne zajęcia. Spotykam tam inne osoby, które ćwiczą i od razu jest motywacja.