Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie kontenery?

Zgłoś nadużycie #1 27 października 2018, 13:25

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Szukam firmy, która produkuje kontenery. Chodzi mi o kontener do mojej firmy, który spełni pewne wymogi. Czy znacie jakiegoś sprawdzonego producenta?

Zgłoś nadużycie #2 28 października 2018, 9:31

martak avatar Posty: 302 Podziękowania: 0
Polecam zainteresować się ofertą firmy Ekombud: https://ekombud.pl/ . Jest to producent kontenerów, który stacjonuje w Bochni, niedaleko Krakowa. W ich ofercie znajdziesz najróżniejsze kontenery, nawet te bardziej specjalistyczne. Na pewno doradzą Ci przy wyborze konkretnego modelu.

Zgłoś nadużycie #3 30 listopada 2018, 15:08

dorciak avatar Posty: 220 Podziękowania: 0
Oczywiście! Mastertec produkuje znakomite solidne kontenery. Mają w ofercie zarówno kontenery biurowe, magazynowe, mieszkalne, socjalne i inne. Spójrz sam na ich stronę: https://mastertec.biz.pl/kontenery.html

Zgłoś nadużycie #4 21 maja 2019, 10:12

ariana avatar Posty: 331 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o kontenery metalowe to polecam wejść też na stronę https://metbud-gonczyce.pl/ . Jest to firma, która zajmuje się ich produkcją. Na ich stronie internetowej znajdziesz wszystkie informacje dotyczące ich oferty.

Zgłoś nadużycie #5 20 lipca 2019, 14:29

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
To co mogę Wam polecić ze swojej strony to oferta na https://ecocontainers.com/18-dom . Znajdziecie tam piękne kontenery mieszkalne, z których sam korzystałem jakiś czas temu. Według mnie w kilku elementach jest to bardzo dobry wybór i warto się na coś takiego zdecydować. Jest on w stanie zastąpić domek letniskowy czy przyczepę kempingową i śmiało można się w nim czuć bardzo dobrze :)

Zgłoś nadużycie #6 28 lipca 2019, 9:35

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
My zawsze wynajmujemy kontenery jeśli jest potrzeba od firmy https://wcserwis.pl/ na całą Polskę działają także bez względu na to gdzie są potrzebne to tam dostarczają. Różne kontenery mają w ofercie,zobaczcie sobie sami. Ceny są do ustalenia ale sensowne, jak się orientowaliśmy to na naszą budowę nie opłacało się nam kupować tylko właśnie wynająć. Firma ma jeszcze w ofercie toalety przenośne czy ogrodzenia na wynajem. Jak jakąś imprezę chcecie zorganizować w plenerze to sobie warto na nich namiar zanotować. I na budowy wiadomo, na każdej przecież musi znajdować się węzeł sanitarny, dla pracowników oczywiście.

Zgłoś nadużycie #7 30 lipca 2019, 14:26

Smalka Smalka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Dzięki za polecenie, dzięki Wam znalazłam odpowiednie kontenery.