Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie kupię maszyny?

Zgłoś nadużycie #51 23 grudnia 2019, 12:03

Jadder4 avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Podobno ta firma jest naprawdę solidna. Dostarcza innowacyjne rozwiązania.

Zgłoś nadużycie #52 14 stycznia 2020, 9:30

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Jeśli szukalibyście firmy z ofertą podnośników różnego rodzaju, to warto zajrzeć do http://anitex-dg.pl/. Posiadają w ofercie podnośniki nożycowe oraz podnośniki teleskopowe przegubowe. Warunki współpracy konkurencyjne. Można wynająć solidny sprzęt bez zbędnych formalności.

Zgłoś nadużycie #53 19 stycznia 2020, 13:30

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Jeśli interesuje cię montaż i demontaż maszyn zajrzyj na https://www.lewandowska-dzwigi.pl/montaz-maszyn/ i zapoznaj się z ofertą tej firmy. Słyszałam na jej temat wiele pozytywnych opinii. Zakup dużych maszyn to jedno, ale ich transport i montaż najlepiej zlecić profesjonalistom.

Zgłoś nadużycie #54 23 stycznia 2020, 17:09

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
My oryginalne części do maszyn budowlanych i zamienniki kupujemy w INTER-MECH http://www.intermech.pl/ z Gliwic. Firma ma dobre ceny i fajną obsługę klienta, także na pewno wam się spodobają. Więcej informacji znajdziecie oczywiście na ich stronie internetowej.

Zgłoś nadużycie #55 25 lutego 2020, 22:10

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Uważam, że przede wszystkim każda firma produkcyjna wymaga zakupu odpowiedniego wyposażenia. Jeśli planujecie otwarcie zakładu stolarskiego to zerknijcie na stronę https://maszyny-stolarskie.com.pl/ Tutaj możecie zakupić używane maszyny stolarskie w bardzo dobrym stanie technicznym. Sprzęt taki jest bardzo kosztowny, dlatego na początek warto wybrać maszyny używane, bo wiadomo, że cena jest niższa.

Zgłoś nadużycie #56 18 marca 2020, 17:23

Arkadiusz1 avatar Posty: 173 Podziękowania: 1
Osobiście mogę Wam polecić, byście do takich kwestii podchodzili w bardzo racjonalny sposób. Musicie wiedzieć, że stawiając na takie rozwiązania jak https://www.lubmasz.pl/ będziecie w stanie nieustannie utrzymać Wasze maszyny na chodzie. To niezwykle istotna rzecz, dzięki której możecie uniknąć bardzo kosztownych przestojów.

Zgłoś nadużycie #57 24 marca 2020, 14:46

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
A z Sieradza jaką firmę od maszyn budowlanych polecicie?

Zgłoś nadużycie #58 7 maja 2020, 9:38

wiktorop avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Co do maszyn według mnie zawsze warto mieć agregat pod ręką na wypadek awarii. Sam już kilka lat temu kupiłem taki od https://yazagi.com i jestem z niego bardzo zadowolony. bezawaryjny, mocny i łatwy w transporcie.

Zgłoś nadużycie #59 18 maja 2020, 20:03

Pokrzywa avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Firmy przemysłowe coraz częściej kupują wycinarki laserowe https://centrummaszyncnc.pl/maszyny/wycinarki-laserowe-do-rur-i-profili Te usługi mają spore wzięcie. Zastanawiam się nad otwarciem takiej działalności gospodarczej. Maszyny można zakupić w Centrum Maszyn CNC, to chyba jedyna firma, która ma tak wysoce rozbudowane technologicznie urządzenia i to w dobrych cenach.

Zgłoś nadużycie #60 21 maja 2020, 16:40

Szrutka avatar Posty: 269 Podziękowania: 0
Przy zakupie, sprzedaży, czy też po prostu zmiany siedziby firmy, miejsca wykonywania pracy, bardzo ważna jest odpowiednia relokacja maszyn. Trzeba to zrobić bezpiecznie, odpowiednio odłączyć i zainstalować maszynę w nowym miejscu, a te nieraz ważną sporo i to już w tonach, a nie kilogramach. Tu trzeba już korzystać z usług takich firm jak http://inrel.pl/pl/ Zerknijcie sobie na ich ofertę jeżeli będziecie potrzebować sprawdzonej relokacji maszyn w swojej firmie.