Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie kupię maszyny?

Zgłoś nadużycie #61 27 maja 2020, 10:02

animania avatar Posty: 113 Podziękowania: 0
jakbyś szukał firmy, która oferuje doskonałe koła pasowe i wałki zębate to daj znać, mając maszyny na pewno będą potrzebne ci też części zamienne :D

Zgłoś nadużycie #62 15 lipca 2020, 12:30

przemek04 avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Wydajne urządzenia jak pompy hydrauliczne o wysokiej sprawności energetycznej a także zawory ręczne lub elektryczne od https://mppinternational.pl/portfolio-item/parker/ to na pewno dobry wybór. Kupując od tego producenta nie musisz się martwić o jakość tego sprzętu.

Zgłoś nadużycie #63 20 lipca 2020, 10:35

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Słyszeliście może o firmie Gizo? Tu mają na sprzedaż wiele rodzajów maszyn, zarówno typowo budowlanych, jak i wózków widłowych, podnośników do pracy na wysokości. Powinniście zainteresować się ich ofertą, sprawdzicie ją na stronie https://gizo.pl/sprzedaz/podnosniki/podnosniki-teleskopowe/ bo mają wiele oddziałów w całej Polsce, w tym w Tychach, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Gdański i wielu innych miastach. Gwarantują solidny serwis i naprawy na miejscu pracy maszyny.