Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie kupować bilety?

Zgłoś nadużycie #1 24 sierpnia 2018, 14:30

zypa avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Chodzi o bilety na koncert i pierwszy zakup. Macie jakieś sprawdzone miejsca? Znalazłem https://www.empikbilety.pl/ - wzbudza zaufanie ze względu na markę. Ale czy jeszcze warto brać pod uwagę jakieś inne miejsca? Jeśli tak, to jakie?

Zgłoś nadużycie #2 13 grudnia 2018, 10:19

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Ja zamawiałam bilety na różne koncerty ze strony https://www.edmaart.pl/ . Na przyszły rok dostępne są bilety na musical METRO w Bydgoszczy albo Gdańsku. Jeśli ktoś nie widział jeszcze tego przedstawienia, to musi koniecznie nadrobić zaległości :) Fantastyczne, pełne rozmachu wydarzenie! Uwielbiam ten musical!

Zgłoś nadużycie #3 7 listopada 2019, 10:25

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Chyba najlepiej kupować przez internet. Ja zawsze zamawiam bilety przez https://www.ticketmaster.pl/ bo mają bardzo duży wybór imprez poza tym wprowadzili teraz taką nową opcję jak przedsprzedaż więc można zamówić bilety w najlepszych miejscach :D Teraz jest fajnie bo w zasadzie można kupić bilet na bez wychodzenia z domu.

Zgłoś nadużycie #4 17 kwietnia 2020, 21:28

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 60 Podziękowania: 0
Cześć, a wiecie coś może na temat tej stronki https://dworzeconline.pl/ ? Zastanawiam się właśnie nad skorzystaniem z ich oferty, ponieważ mają naprawdę atrakcyjne ceny. Dodatkowo posiadają oni wygodny dla mnie przejazd do Zakopanego. Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki.