Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie na narty?

Zgłoś nadużycie #41 5 grudnia 2017, 14:46

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Polecam Krynicę Zdrój, świetne miejsce. Rok temu zatrzymałem się tutaj http://www.apartamentkrynica.com.pl/ i byłem zadowolony :)

Zgłoś nadużycie #42 22 grudnia 2017, 18:24

Gonayete Gonayete awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jak na narty to tylko i wyłącznie nasze polskie góry. Nie ma lepszego miejsca.

Zgłoś nadużycie #43 7 lutego 2018, 11:05

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Również uważam, że polskie góry są najlepsze. Tylko trzeba pamiętać o zakupie odpowiedniego sprzętu - https://letsboard.pl/. NIektóre osoby narzekają np. na to, że po takim wyjeździe są chore, a tak naprawdę w większości przypadków odpowiada za to np. brak bielizny termoaktywnej.

Zgłoś nadużycie #44 1 sierpnia 2018, 19:54

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Myślę, że taką dobrą bazą wypadową będzie Zakopane. Raz narty, a dwa połączymy przyjemne z pożytecznym i zobaczymy to piękne miasteczko - moim zdaniem stolica polskich gór. Jako, że ostatnią zimę byłem tam, aż dwa razy to mogę Wam polecić nocleg, w którym się zatrzymałem. Chodzi mi o apartamenty Viva Maria - https://nocleg.pl/apartamenty-viva-maria-residence-zakopane . Na tej stronie znajdziecie więcej informacji i przede wszystkim zdjęcia ;) Polecam !

Zgłoś nadużycie #45 7 września 2018, 10:40

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Ja nie jestem jakimś super narciarzem dlatego mi w zupełności wystarczają polskie stoki :) Na nartach nauczyłam się jeździć nie dawno więc nie szaleję na stromych górkach. Własnie zaczęłam rozglądać się za nartami bo zawsze wypożyczałam ale chciałabym juz kupić na własność. Na stronie https://www.starsport.com.pl/narty/nordica znalazłam narty Nordica - jak myślicie, czy będą dobre dla mało wprawionego narciarza?

Zgłoś nadużycie #46 10 września 2018, 15:38

valkanisd valkanisd awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym obszarze. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

Zgłoś nadużycie #47 17 października 2018, 15:24

maniek avatar Posty: 36 Podziękowania: 3
My się wybieramy do Bukowel (czy tam Bukovel) na Ukrainie. Bardzo fajne miejsce i cenowo bardzo atrakcyjne. Trasy bardzo dobrze zaprojektowane i właściwie dla każdego. Z Warszawy można pojechać wraz z Wytwórnią Wypraw. Bezpieczniej niż własnym samochodem, bo drogi po tamtej stronie granicy do najlepszych nie należą :)

Zgłoś nadużycie #48 23 grudnia 2018, 11:51

Filenisss avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
Wiadomo, że sporo zależy od tego gdzie mieszkacie. Wybierzcie najbliższe wam stoki narciarskie, sama droga potrafi być bardzo męcząca, a na stoku trzeba być wcześniej żeby uniknąć tłumów. Pooglądajcie też sobie profesjonalne łyżwy figurowe od https://kronos-shop.pl/product-pol-3125-Profesjonalne-Lyzwy-Figurowe-NIJDAM-3236... Wypad na lodowisko to również świetny pomysł na spędzenie zimowego urlopu

Zgłoś nadużycie #49 28 grudnia 2018, 16:42

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
My zawsze zatrzymujemy się w Białce Tatrzańskiej i dopiero z tego miejsca jeździmy dalej. Teraz chcemy jeszcze odwiedzić nowy park rozrywki https://zbojeckilasvegas.pl/ bo zapowiada się,że będzie to ciekawe miejsce.

Zgłoś nadużycie #50 27 stycznia 2019, 14:53

aszka avatar Posty: 468 Podziękowania: 0
Pamiętajcie, żeby dobrą kurtkę wybrać. Można się pomylić, bo kurtki narciarskie i snowboardowe są bardzo pomocne. Żeby nie ten artykuł http://www.3pytania.pl/kurtka-narciarska-i-snowboardowa-czy-czyms-sie-roznia/ to też bym nie wiedziała czym się różnią. Sprawdziłam, moja jest idealna na narty :)