Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie na narty?

Zgłoś nadużycie #51 3 lutego 2019, 20:20

esgo avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Tutaj http://www.totalextreme.pl/pierwszy-raz-na-stoku-o-czym-pamietac-zaczynajac-nauk... jest fajny poradnik dla tych, którzy po raz pierwszy wybierają się na stok. Jest tam wiele praktycznych wskazówek, z których warto skorzystać. W ten sposób można uniknąć rozczarowania.

Zgłoś nadużycie #52 14 lutego 2019, 13:20

Annita Annita awatar Posty: 32 Podziękowania: 0
I gdzie w końcu wylądowaliście?

Zgłoś nadużycie #53 27 marca 2019, 19:17

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Często jeździcie na narty? Jeżeli tak to powinniście zajrzeć na stronke http://www.amos.auto.pl Proponują tam duży wybór profesjonalnych bagażników samochodowych polskiego producenta. Na pewno takie akcesoria nie raz się wam przydadzą na rodzinnych wyprawach

Zgłoś nadużycie #54 3 czerwca 2019, 9:36

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Najlepiej sprawdzić sobie oferty przygotowane przez biura podróży, porównać je ze sobą itd. Na pewno znajdziecie idealny kierunek na narty. Ja od siebie polecam wam https://www.primoris.pl/narty/samolotem bo mają najlepszą ofertę na rynku, a przy tym bardzo konkurencyjne ceny.

Zgłoś nadużycie #55 18 lipca 2019, 9:36

bili avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Ja już się nie mogę doczekać najbliższego wyjazdu na narty. Jedziemy jak tylko spadnie śnieg i będą dobre warunki do jazdy. Przed sezonem muszę jeszcze sprawić sobie własne narty, bo dotąd wypożyczałam. Mam już nawet upatrzone fajne narty na https://www.dobrazima.pl/producent/rossignol/narciarstwo/narty

Zgłoś nadużycie #56 22 września 2019, 14:19

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Miejsce wyjazdu na narty chyba zależy od naszych umiejętności... Ja jeżdżę słabo więc raczej nie wybieram się na żadne ekstremalne stoki :) Dużo fajnych miejsc dla narciarzy znajduje sie w Zakopanem i okolicach. Jeśli zdecydujecie się na wyjazd własnie tam to warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi. Duży wybór ofert apartamentów na wynajem znajdziecie na portalu https://www.tatrytop.pl/apartamenty-zakopane . Tu możecie szybko i bezpiecznie zarezerwować pobyt w wybranym przez siebie obiekcie.

Zgłoś nadużycie #57 28 września 2019, 13:14

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Popieram, stoki za granicą są znacznie lepsze niż te w Polsce. Ja polecam te we Włoszech - jeździmy tam co roku :) Swoją drogą, to musiałabym kupić nową kurtkę narciarską. Jesteście w stanie polecić mi jakiś sklep, gdzie bez problemu kupię tego typu kurtki? Najlepiej oferty online. Sama myślę o https://stsklep.pl/798-kurtki-narciarskie ze względu na wybór i przystępne ceny.

Zgłoś nadużycie #58 3 października 2019, 8:16

bellamona avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
jeśli jedziesz na narty to warto pomyśleć wcześniej też o noclegu, ja zdecydowałam się na apartamenty karkonoskie, bo chciałam wypoczywać komfortowo w dobrych warunkach http://everysky.pl

Zgłoś nadużycie #59 15 października 2019, 21:45

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Najlepiej Austria czy Włochy - jednak za granicą o wiele lepsza infrastruktura :) A do tych krajów spokojnie jeszcze da sie przejechać nawet na raz samochodem. Pamiętajcie o porządnym sprzęcie narciarskim czy snowboardowym! Możecie kupić dobre akcesoria w https://xtreme-shop.pl/ :)

Zgłoś nadużycie #60 16 października 2019, 8:45

maniek avatar Posty: 36 Podziękowania: 3
My przeglądamy ofertę Wytwórni Wyprawi zastanawiamy się czy jechać na Ukrainę do Bukowel (bardzo dobre ceny na miejscu i całkiem fajny ośrodek) czy Serbski Kopaonik. Oba bardzo fajne, oba mająlepsze ceny niż w Alpach i sprawniej działające wyciągi niż nasze.