Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie na narty?

Zgłoś nadużycie #51 3 lutego 2019, 20:20

esgo avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Tutaj http://www.totalextreme.pl/pierwszy-raz-na-stoku-o-czym-pamietac-zaczynajac-nauk... jest fajny poradnik dla tych, którzy po raz pierwszy wybierają się na stok. Jest tam wiele praktycznych wskazówek, z których warto skorzystać. W ten sposób można uniknąć rozczarowania.

Zgłoś nadużycie #52 14 lutego 2019, 13:20

Annita Annita awatar Posty: 32 Podziękowania: 0
I gdzie w końcu wylądowaliście?

Zgłoś nadużycie #53 27 marca 2019, 19:17

Brayank9 avatar Posty: 58 Podziękowania: 0
Często jeździcie na narty? Jeżeli tak to powinniście zajrzeć na stronke http://www.amos.auto.pl Proponują tam duży wybór profesjonalnych bagażników samochodowych polskiego producenta. Na pewno takie akcesoria nie raz się wam przydadzą na rodzinnych wyprawach

Zgłoś nadużycie #54 3 czerwca 2019, 9:36

mamina avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Najlepiej sprawdzić sobie oferty przygotowane przez biura podróży, porównać je ze sobą itd. Na pewno znajdziecie idealny kierunek na narty. Ja od siebie polecam wam https://www.primoris.pl/narty/samolotem bo mają najlepszą ofertę na rynku, a przy tym bardzo konkurencyjne ceny.

Zgłoś nadużycie #55 18 lipca 2019, 9:36

bili avatar Posty: 119 Podziękowania: 0
Ja już się nie mogę doczekać najbliższego wyjazdu na narty. Jedziemy jak tylko spadnie śnieg i będą dobre warunki do jazdy. Przed sezonem muszę jeszcze sprawić sobie własne narty, bo dotąd wypożyczałam. Mam już nawet upatrzone fajne narty na https://www.dobrazima.pl/producent/rossignol/narciarstwo/narty