Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie na narty?

Zgłoś nadużycie #61 21 października 2019, 19:49

misia avatar Posty: 91 Podziękowania: 1
Jak na narty to tylko do Bukowel. Jest to znakomity ośrodek narciarski na Ukrainie. Jeżdżę tam już od kilku lat z Wytwórnia Wypraw i zawsze wracam zadowolona. Całą organizacja wyjazdu zajmuje się Wytwórnia, która zapewnia przejazdy, dowóz na stoki, noclegi i dodatkowe atrakcje jak całodniowa wycieczkę do Drahobrat jak i zwiedzanie Lwowa. Miło jest spędzić te sześć dni na aktywnym wypoczynku, podziwiając piękne pejzaże.

Zgłoś nadużycie #62 27 października 2019, 15:23

aszka avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Najlepiej jechać do Austrii. Tam są najlepiej przygotowane trasy. Takie jest moje zdanie. Trzeba tylko mieć dobry sprzęt i oczywiście zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Tutaj https://www.krakowsport.pl/ jest wiele ciekawych propozycji. Warto sobie zerknąć do tego sklepu ze sprzętem narciarskim. Można się kompleksowo zaopatrzyć.

Zgłoś nadużycie #63 31 października 2019, 14:02

Aligru avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Austria, Francja, ale też Hiszpania. Okazuje się, że np. Andaluzja to kapitalny pomysł na narty https://bissole.pl/apres-ski-ekskluzywne-wyjazdy-na-narty-do-austrii-francji-szw... Lodowce to wiadomo, ale fajnie, że są i inne miejsca w Europie (i nie tylko), które oferują bardzo dobre warunki śniegowe. A w Hiszpanii to z nart można skoczyć na plażę :)

Zgłoś nadużycie #64 5 listopada 2019, 16:48

wowin avatar Posty: 149 Podziękowania: 0
Jedźcie do Szczyrku, świetna miejscowość, mają tam piękne trasy narciarskie, gwarantuję że wam się tam spodoba. Ja często tam wracam, mam nawet ulubioną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i skuterów śnieżnych czyli Meta Rental na Skośnej https://wypozyczalniaszczyrk.pl/narty/ Mają sprzęt dobrych firm, w dobrym stanie, bezpieczny i sprawdzony. Ceny zupełnie ok. Prowadzą też szkołę narciarską.