Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie po dotacje?

Zgłoś nadużycie #1 23 maja 2017, 18:00

andzka avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Mam pytanie do mam, które może orientują się w tematach dotacji i dofinansowań dla firm ale tych już działających jakiś czas nieco rozbudować a dokładniej powiększyć magazyny. Nie korzystał nigdy z żadnej dotacji więc nie bardzo wiemy czy jest w takim przypadku sens się o nią ubiegać?Bo wydaje mi się, że częściej są finansowane jednak nowe przedsiębiorstwa, mam rację?A sprawa druga, kto wybiera firmę, która miałaby realizować daną inwestycję-jednostka dotująca czy przedsiębiorca?Czy ta firma może być firmą zagraniczną( w tym przypadku holenderską: http://www.ocmer.com.pl/hale/hale-zelbetowe ) Czy ma to jakieś znaczenie?Gdzie udać się po taką dotację lub same informacje?

Zgłoś nadużycie #2 31 lipca 2018, 15:22

Alma avatar Posty: 50 Podziękowania: 0
Na szczęście jest wiele źródeł pozyskania pieniędzy na rozwój przedsiębiorstwa. Można uzyskać fundusze z UE, albo dowiedzieć się w najbliższym UP jakie są aktualne projekty, ewentualnie zgłosić się do firmy, która profesjonalnie zajmuje się pozyskiwaniem funduszy dla swoich kontrahentów. Firmy, takie jak Ellipsis Innovation, pomagają opracować koncepcje projektów oraz przygotować wniosek zgodnie z wytycznymi. Jeżeli natomiast projekt nie kwalifikuje się do otrzymania dofinansowania z UE to firma pomaga znaleźć alternatywne źródła finansowania w postaci kredytów i pożyczek udzielanych na preferencyjnych warunkach.

Zgłoś nadużycie #3 6 sierpnia 2018, 13:25

vitek12 avatar Posty: 142 Podziękowania: 0
A słyszeliście może, że można też dostać dotację na wdrożenie w firmę odpowiednich programów komputerowych? Jeśli nie, przeczytajcie sobie koniecznie tutaj o dotacjach na informatyzację przedsiębiorstw, na pewno was ten temat zainteresuje.

Zgłoś nadużycie #4 15 lutego 2019, 8:37

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Dotacje są również bardzo ważne w rolnictwie. Zastanawia mnie wiele zagadnień z nim związanych i trafiłem nawet ostatnio na stronę http://syngenta.pl/uprawy/zboza Bardzo dużo różnych zagadnień się na niej znajduje i myślę, że wielu rolników mogłoby się tym zainteresować.

Zgłoś nadużycie #5 18 lutego 2019, 5:42

bili avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
olkawwqa napisał(a):
Dotacje są również bardzo ważne w rolnictwie.


No właśnie mnie interesuje podobny temat. Mianowicie czy gospodarstwo rolne ma teraz możliwość otrzymania środków na budowę takiej rolniczej hali: https://www.frisomat.pl/seria-pro/hale-rolnicze/

Zgłoś nadużycie #6 1 sierpnia 2019, 21:53

jjusti18 avatar Posty: 274 Podziękowania: 0
Jak nie wiesz do końca gdzie się zgłosić po dotacje unijne 202, nie wiesz jakie trzeba wypełnić dokumenty i jak w ogóle prawidłowo je wypisać to najlepiej zgłosić się do firmy http://www.signum.org.pl/ . Oni mają bogate doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy UE.

Zgłoś nadużycie #7 1 września 2019, 19:36

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Moi dziadkowie nie dostali dotacji ale starają się o kredyt inwestycyjny http://www.kwkstaszic.pl/kredyt-inwestycyjny-kiedy-warto-sie-na-niego-zdecydowac... . Czytałam że jest opłacalny dla firm, które dopiero rozpoczynają swoje działalność, jak i dla przedsiębiorstw, które od lat funkcjonują na rynku, oraz gospodarstw które potrzebują środków na rozwój lub unowocześnienie wykorzystywanych podczas produkcji technologii.

Zgłoś nadużycie #8 21 marca 2020, 17:07

waldek avatar Posty: 41 Podziękowania: 0
Rozwój firmy niekiedy jest możliwy właśnie tylko dzięki wsparciu i dotacjom. Warto tutaj https://pozyczkowy.com.pl/dotacje-dofinansowanie-na-termomodernizacje-kredyty-po... zerknąć na opcję, jaka jest teraz dostępna dla firm z Podlasia na inwestycję jaką jest termomodernizacja. Można uzyskać nawet 1 000 000 złotych.