Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie po dotacje?

Zgłoś nadużycie #1 23 maja 2017, 18:00

andzka avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Mam pytanie do mam, które może orientują się w tematach dotacji i dofinansowań dla firm ale tych już działających jakiś czas nieco rozbudować a dokładniej powiększyć magazyny. Nie korzystał nigdy z żadnej dotacji więc nie bardzo wiemy czy jest w takim przypadku sens się o nią ubiegać?Bo wydaje mi się, że częściej są finansowane jednak nowe przedsiębiorstwa, mam rację?A sprawa druga, kto wybiera firmę, która miałaby realizować daną inwestycję-jednostka dotująca czy przedsiębiorca?Czy ta firma może być firmą zagraniczną( w tym przypadku holenderską: http://www.ocmer.com.pl/hale/hale-zelbetowe ) Czy ma to jakieś znaczenie?Gdzie udać się po taką dotację lub same informacje?

Zgłoś nadużycie #2 31 lipca 2018, 15:22

Alma avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Na szczęście jest wiele źródeł pozyskania pieniędzy na rozwój przedsiębiorstwa. Można uzyskać fundusze z UE, albo dowiedzieć się w najbliższym UP jakie są aktualne projekty, ewentualnie zgłosić się do firmy, która profesjonalnie zajmuje się pozyskiwaniem funduszy dla swoich kontrahentów. Firmy, takie jak Ellipsis Innovation, pomagają opracować koncepcje projektów oraz przygotować wniosek zgodnie z wytycznymi. Jeżeli natomiast projekt nie kwalifikuje się do otrzymania dofinansowania z UE to firma pomaga znaleźć alternatywne źródła finansowania w postaci kredytów i pożyczek udzielanych na preferencyjnych warunkach.

Zgłoś nadużycie #3 6 sierpnia 2018, 13:25

vitek12 avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
A słyszeliście może, że można też dostać dotację na wdrożenie w firmę odpowiednich programów komputerowych? Jeśli nie, przeczytajcie sobie koniecznie tutaj o dotacjach na informatyzację przedsiębiorstw, na pewno was ten temat zainteresuje.