Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie w Krakowie wynająć samochód

Zgłoś nadużycie #21 23 października 2019, 9:02

kryska avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Kraków to nie moje okolice także z podaniem konkretnej firmy nie jestem w stanie pomóc :) Ale przed wypożyczeniem samochodu warto poznać zasady na jakich funkcjonują takie wypożyczalnie. Zerknij sobie na https://www.motorytm.pl/artykul/jak-dzialaja-wypozyczalnie-samochodow-21974 i poczytaj. Dzięki temu będziesz wiedziała na co się przygotować.

Zgłoś nadużycie #22 27 listopada 2019, 14:01

Szrutka avatar Posty: 222 Podziękowania: 0
Jeżeli dalej szukacie samochodu na wynajem to myślę, że w firmie https://carfree.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow/pl znajdziecie bardzo korzystną ofertę. Z tego co widziałam to wszystko załatwicie tu bardzo wygodnie - online. Nie trzeba płacić kaucji za wynajęty samochód i to mnie właśnie przekonało do tego żeby skorzystać w przyszłości z ich oferty.

Zgłoś nadużycie #23 13 stycznia 2020, 22:16

franka avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
A ja tak naprawdę zamiast auta wolałam jeździć taksą. Nie ruszałam się poza Kraków, a nie mam prawka, więc dla mnie spoko opcja. Plus korzystałam z RADIO TAXI DWÓJKI http://taxi.krakow.pl/, a tam mają super ceny, więc wcale się nie zrujnowałam finansowo, a taksówkarze bardzo przyjemni, polecam.