Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Gdzie zaopatrujecie się w tkaniny?

Zgłoś nadużycie #1 15 marca 2018, 13:39

mpire avatar Posty: 454 Podziękowania: 1
Tak jak w temacie - czy moglibyście zdradzić, gdzie zaopatrujecie się w wysokiej jakości tkaniny? Chciałabym wykonać poszewki na poduszki, więc szukam czegoś wytrzymałego z niebanalny wzorem. Najprawdopodobniej zaopatrzę się w nie na https://ctnbee.com/pl bo znalazłam w nim kilka, świetnych wzorów... Gdzie Wy robicie tego typu zakupy?

Zgłoś nadużycie #2 15 listopada 2019, 23:48

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
podbijam temat bo też mnie to interesuje

Zgłoś nadużycie #3 20 kwietnia 2020, 18:55

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Teraz zdecydowanie najlepiej zamówić w sieci. Chociaż wcześniej to też był najlepszy pomysł - takie sklepy mają większy wybór, lepsze ceny i wysyłają błyskawicznie. Tyle ile chcesz jakiego materiału dostajesz wprost to domu. Nie musisz planować wyjazdu do sklepu. Jaki materiał, jaką ilość wybierasz na kanapie w salonie. A gdzie kupować? Polecam ten sklep, rewelacyjna bawełna premium https://www.mamytkaniny.pl/kategoria/bawelna-premium/ muślin, velvet, minky czy wafel dostaniecie. Ceny korzystne a jakość najwyższa półka i naprawdę spory wybór. Większe zamówienia wysyłają już gratis. Bawełnę premium polecam na obrusy, zasłony i pościele. Piękny, wytrzymały, trwały materiał. Bezpieczny dla skóry.