Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

grille na gaz

Zgłoś nadużycie #11 20 marca 2017, 14:13

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Mi się takie grille nie podobają. Wolę tradycyjne lub elektryczne.

Zgłoś nadużycie #12 16 stycznia 2020, 18:13

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
A dlaczego, nie? Przecież taki grill gazowy jest dobrze wykonany i potrawy wychodzą na nim całkiem smaczne, także według mnie warto kupić takiego grilla. Zobacz sobie dla przykładu tutaj https://sklep.landmann.pl/k2,grille-gazowe.html jak wyglądają takie grille i jaka jest ich specyfika.

Zgłoś nadużycie #13 6 lutego 2020, 9:34

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Ja nie mam dobrych wspomnień z grillem gazowym, dlatego jednak zdecydowaliśmy się na coś innego. Mamy teraz bezdymowy grill Lotus Grill https://lotusgrill.pl/ i on jest super. Myślałam, że to, że jest bez dymu to tylko chwyt marketingowy, ale on serio go nie emituje, więc można jeszcze bardziej cieszyć się z grillowania. Działa bez problemu, no i cenę ma tez dobrą, polecam.

Zgłoś nadużycie #14 30 marca 2020, 15:22

lepka avatar Posty: 41 Podziękowania: 0
Ja mam grill gazowy i bardzo sobie chwalę. Jest wygodny w użytku, dania są pyszne, szybciej przygotowują się niż na klasycznym grillu. Zamawialiśmy dokładnie w tym sklepie https://polgrill.pl/grille-gazowe/ w zeszłą wiosnę. Znajomi niedawno brali od nas namiar na tą firmę, ponieważ chcą sobie kupić zarówno grill jak i wędzarnię domową. My wędzić nie lubimy ale generalnie fajna sprawa, jak ktoś lubi i ma tyle czasu. Swoje wyroby najlepsze.