Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Hobby

Zgłoś nadużycie #1 31 marca 2020, 17:15

BoltonStree avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Ciekawie jest dowiedzieć się, kto jest czymś zainteresowany i znaleźć dziwumcewa). Gram na https://grykasyno.biz/vulkan-vegas/ w kasynie, które widziałem w życiu.

Zgłoś nadużycie #2 31 marca 2020, 20:46

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Ja ostatnio trafiłam na https://redmik.pl/3689/Falszywy-przyjaciel i chyba będę regularnie przeglądać dostępne tam memy i demotywatory - świetne są :) Poza tym w wolnych chwilach dużo czytam, piszę wiersze i trenuję. Fajnie jest mieć jakieś swoje zajęcia, które pomagają odetchnąć po ciężkim dniu.

Zgłoś nadużycie #3 7 kwietnia 2020, 9:32

elwwi avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Ja znowu zaczęłam grać na gitarze. Teraz mam o wiele więcej wolnego czasu, więc uznałam, ze dobrze będzie wrócić do czegoś, co bardzo lubiłam robić i to był strzał w dziesiątkę. Tylko tyle, że musiałam kupić nowa gitarę, ale to tez bez problemu udało mi się zrobić. Zakupu dokonałam w sklepie internetowym LIGHTING CENTER https://www.lightingcenter.pl/c-297-gitary-akustyczne.html i mogę go polecić wszystkim. Mają rozbudowana ofertę, super sprzęt i atrakcyjne rabaty, polecam.

Zgłoś nadużycie #4 19 kwietnia 2020, 16:00

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Język angielski poniekąd jest moim hobby. Ostatnio zaczęłam nawet czytać książkę https://wydawnictwopoligraf.pl/1299/rosiewicz-malgorzata/hope.html w tym języku, dostaniecie ją także po polsku. Dla mnie jedna z lepszych książek kobiecych jakie do tej powt miałam okazje czytać.

Zgłoś nadużycie #5 14 maja 2020, 15:58

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Kochasz malować? Pragniesz wciąż rozwijać się w tym działaniu i spędzać na tym więcej czasu? Do tego bez wątpienia potrzebujesz odpowiednich narzędzi, które umożliwią Ci osiąganie coraz lepszych rezultatów. Zajrzyj na https://www.tintadlaplastykow.pl/ i przekonaj się, że możesz więcej!

Zgłoś nadużycie #6 20 maja 2020, 14:15

Asiczek avatar Posty: 423 Podziękowania: 2
Lubię takie artystyczne zajęcia. Nie, żebym miała jakieś specjalne umiejętności, ale czasami nie o to chodzi.

Zgłoś nadużycie #7 25 czerwca 2020, 12:15

BoltonStree avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Witaj!

Oto coś innego, z czym jestem gotowy się podzielić. Na przykład https://gry-hazardowe-za-darmo.com/jackpot-6000/ to także super strona z wieloma darmowymi grami.

Nie podejrzewasz, jakie doświadczenie Cię czeka.