Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Hurtownia

Zgłoś nadużycie #1 20 lutego 2016, 15:50

rarko avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Jeżeli nie znacie żadnej zaufanej hurtowni tapicerskiej to skorzystajcie z usług http://hurtownia-akces.pl/ Dlaczego? Wystarczy wejść na stronę. Asortyment i ceny, które oferują są w porządku. Jakie można mieć jeszcze wymagania?

Zgłoś nadużycie #2 6 września 2017, 14:14

Mania12 avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
A macie do polecenia jakaś hurtownie laserów diodowych? Ja znalazłam: http://medikapoland.com/laser-808 i zastanawiam się czy jest godna polecenia? Korzystał z niej ktoś?

Zgłoś nadużycie #3 28 maja 2018, 23:02

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Dobra hurtownia to naprawdę skarb! My ostatnio w firmie postanowiliśmy zmienić dostawcę chemii gospodarczej, bo bardzo podniósł nam ceny... A niestety jakość dalej ta sama albo i gorsza :( Postanowiliśmy skorzystać z oferty https://eurochemia.eu/ i teraz mamy naprawdę spory wybór asortymentu. Bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta a i dostawa jest zawsze szybko i na czas!

Zgłoś nadużycie #4 29 grudnia 2019, 19:59

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
ozszerzam działalność o biżuterię srebrną więc szukałam hurtowni jubilerskiej i w sumie przypadkiem trafiłam do AllSilver, https://www.allsilver.pl/ - taka hurtownia srebra to skarb