Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

idealny dom

Zgłoś nadużycie #1 8 listopada 2017, 9:00

kulik86 avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
CZEŚĆ,
polecam wszystkim skorzystanie z oferty nowych domów na http://www.willanovia.pl/ Domy mieszczą się w okolicy parku Natolińskiego. Wiele drzew, krzewów i łąk wokoło osiedla. Dodatkowo osiedle domków jest strzeżone i monitorowane całodobowo!! Dom w tym miejscu to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich dzieci :)

Zgłoś nadużycie #2 8 listopada 2017, 9:50

abmer22 avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Idealny dom to taki który jest również ergonomicznie urządzony, doskonałym dodatkiem do salonu jak i prezentem dla każdego, który nie tylko upiększy nasze wnętrze ale również jest bardzo przydatne to poduszki dekoracyjne. W sklepie w którym ja je kupiłem http://cuscinoatelier.pl/ jest bardzo duży wybór a poduszki są super jakości.

Zgłoś nadużycie #3 11 listopada 2017, 15:38

misia avatar Posty: 78 Podziękowania: 1
Idealnym domem dla mnie to jest dom budowany według indywidualnego projektu, uwzględniający moje wymagania, a najważniejsze aby był z naturalnych materiałów. Marzę o domu drewnianym z bala, które ma same zalety. Jest ekologiczny, energooszczędny, a wykonany z sosny mazurskiej przez Natur Eko Dom dodatkowo jest odporny na różnorodne warunki atmosferyczne.

Zgłoś nadużycie #4 13 listopada 2017, 13:43

kakao avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
A ja myśląc o idealnym domu od razu mam na myśli wszelkie wygody takie jak automatyczne sterowanie światłem, żaluzjami czy ogrzewaniem :)

Zgłoś nadużycie #5 13 listopada 2017, 14:03

vitek12 avatar Posty: 142 Podziękowania: 0
Ja również to hasło utożsamiam z systemem inteligentnego domu. Ot, chociażby z takimi rozwiązaniami inteligentnego oświetlenia , które warto zainstalować dla własnej wygody.

Zgłoś nadużycie #6 16 listopada 2017, 14:31

ZielonySweterek avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Oj ciężko o idealny dom. Każdy ma na to inne spojrzenie plus po latach okazuje się, że mogliśmy jednak zrobić coś inaczej :) Ale domy, które są dla mnie najbardziej odpowiednie to te: http://ecoreadyhouse.com/pl/ - i firma też ma dobre opinie w Internecie, polecam zobaczyć :)

Zgłoś nadużycie #7 4 grudnia 2017, 14:48

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Ja swój idealny dom znalazłem w biurze nieruchomości http://www.karpatia.net.pl/ . Jest taki jak chciałem, idealna okolica :)

Zgłoś nadużycie #8 12 grudnia 2017, 17:02

Takor avatar Posty: 317 Podziękowania: 0
Mając własny dom ważny jest dla Ciebie wybór odpowiedniego ogrzewania dla tego na pewno zainteresuje Cie tani opał https://dobry-ekogroszek.pl/tani-opal/ . Sama szukałam dla siebie jak najlepszego rozwiazania.Ważne by był on dobrej jakości ale też nie zbyt drogi.

Zgłoś nadużycie #9 13 grudnia 2017, 9:42

Telidvert avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Mi bardoz się podobają te domy inteligentne które mają pełno różnych systemów i ułatwiają nam mieszkanie w takim domu oraz życie na co dzień. Do tego fajne są podłogi winylowe : http://podlogi-expona.pl/panele-winylowe-lvt/ chciałbym takie mieć w domu łatwe w utrzymaniu porządku i świetnie wyglądające.

Zgłoś nadużycie #10 14 grudnia 2017, 8:41

Anka_Ka avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Też mi się podobają inteligentne domy :) Myślę, że to przyszłość. Za kilka-kilkanaście lat to pewnie będzie standard w budownictwie.