Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

idealny dom

Zgłoś nadużycie #11 5 stycznia 2018, 17:16

MarekOgarek avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
Chyba ciężko powiedzieć jaki dom jest idealny :) Ja od zawsze chciałem mieszkać w domu w zabudowie szeregowej. Właśnie planuje kupić dom od firmy Aras na warszawskim Wawrze http://aras.com.pl/ . Można przy okazji skorzystać z MDM.

Zgłoś nadużycie #12 9 stycznia 2018, 12:41

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
każdy z nas ma chyba inne wyobrazenie tego idealnego domu. Zastanawiam sie nad realizacją takiego projektu https://www.mgprojekt.com.pl/uroczy , nam bardzo się spodobał i to chyba bedzie ten idealny dom.

Zgłoś nadużycie #13 12 stycznia 2018, 18:05

Magazynowa avatar Posty: 63 Podziękowania: 0
O idealnym domku marze od dawna, nieraz zmieniając to jak powinien wyglądać. Chciałam najpierw budową, a później jakość odwiodłam się od tej myśli, kiedy dowiedziałam się jakie koszy można ponieść przy budowie takiego domu. I dobrze, bo nie żałuję, że rozejrzałam się za gotowymi nieruchomościami i obecnie jestem na etapie przeprowadzi na to osiedle > http://pasieki-komorniki.pl/ i muszę przyznać, że ich domy przekroczyły moje wyobrażenia o tym idealnym.

Zgłoś nadużycie #14 21 lutego 2018, 19:28

Marten avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Podobają mi się energooszczędne domy inteligentne. System sterowania oświetleniem i roletami z każdego miejsca to nie tylko oszczędność czasu i energii ale również wygoda. Widziałem świetne rozwiązania na tej stronie http://www.zamel.pl/produkty/supla-sterowanie-wifi. Mają innowacyjny i wysokiej jakości sprzęt na każdą kieszeń.

Zgłoś nadużycie #15 15 marca 2018, 13:32

mpire avatar Posty: 99 Podziękowania: 0
Wychodzę z założenia, że dom powinien zostać zabezpieczony przed wszelkimi anomaliami. Chcąc uchronić się przed przepięciami, dobrze jest zaopatrzyć się w urządzenie o nazwie Line - R oferowane przez http://www.schneider-electric.pl/pl/product-category/7900-ochrona-przed-przepiec... które zapewni nam optymalne napięcie...