Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Idealny kredyt

Zgłoś nadużycie #21 5 października 2017, 14:19

emeryt avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Zobacz sobie ofertę tej firmy http://www.bezbiku.info/pozyczki-pozabankowe/ warunki według mnie są bardzo dobre.

Zgłoś nadużycie #22 12 października 2017, 14:09

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Nie ma chyba czegoś takiego jak idealny kredyt. Jeżeli tylko kwoty są niewielkie to warto jest skorzystać z pożyczki przez internet takiej jak ta https://concash.pl/pozyczki-dla-zadluzonych . Oprocentowanie nie jest wysokie i szybko można uzyskać decyzje.

Zgłoś nadużycie #23 13 października 2017, 14:29

AnetaMalejczyk AnetaMalejczyk awatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Ja chcąc wziąć kredyt znalazłam sporo ciekawych informacji na tej stronie http://efektywnefinanse.pl/. Dowiedziałam się jaki wybrać, żeby był najbardziej efektywny i najtańszy do spłacania.

Zgłoś nadużycie #24 17 października 2017, 12:40

domowum avatar Posty: 17 Podziękowania: 1
Może nie ma kredytu idealnego, ale zawsze możemy ze swojej strony zrobić wszystko, żeby pożyczka była dla nas jak najbardziej wygodna. Wystarczy trochę poczytać, popytać w bankach i określić, co nam odpowiada. W sieci istnieje dużo stron z przydatnymi artykułami na temat kredytów. Na stronie www.finai.pl znajdziemy cały dział poświęcony zagadnieniu kredytów oraz finansów. Dobrze jest mieć świadomość, na co się zgadzamy i co podpisujemy. Dla najlepszych efektów potrzebna jest po prostu wiedza. :)

Zgłoś nadużycie #25 19 października 2017, 14:09

jevtok avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Nie wiem, czy istnieje coś takiego jak idealny kredyt. Niemniej, nie oznacza to, że nie chcę Państwu niczego polecić. Moim zdaniem warto zapoznać się z https://proficredit.pl/kredyty-pozabankowe/ Ostateczna decyzja należy do Państwa.

Zgłoś nadużycie #26 21 października 2017, 10:36

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Nie ma czegoś takiego jak idealny kredyt - oferty banków często się zmieniają, wiele też zależy od nas samych, choćby naszej zdolności kredytowej, wysokości kredytu, czy ilości rat. Wszystko to ma wpływ na ostateczne koszty kredytu. Przed zaciągnięciem kredytu przeczytajcie sobie tego e-booka http://akademia.finai.pl/przygotowanie-do-kredytu - jest darmowy, powinien pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniego kredytu.

Zgłoś nadużycie #27 25 października 2017, 16:23

wysimirski avatar Posty: 109 Podziękowania: 0
Zawsze warto wczesniej sprawdzic, co i jak. Porownywarek kredytow nie brakuje, jak i ofert pozyczek. Aby wybrac cos madrego, trzeba troche poszperac i porownac. Na pewno sie to oplaca. Tutaj jest swietne porownanie: https://www.totalmoney.pl/porady/kredyty-gotowkowe .

Zgłoś nadużycie #28 31 października 2017, 1:49

Merdens avatar Posty: 28 Podziękowania: 1
Kredyt to się bierze jak ma się pewność jego spłacenia

Zgłoś nadużycie #29 16 listopada 2017, 20:47

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Osobiście uważam, że nie ma się co zapoznawać. Czy znajdziemy gdzieś lepszą ofertę niż https://proficredit.pl/szybka-pozyczka/ ? Moim zdaniem absolutnie nie ma takiej możliwości. Dowody na to, że mam rację możecie Państwo znaleźć na stronie.

Zgłoś nadużycie #30 28 listopada 2017, 21:23

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Nie wiem czy jest coś takiego jak idealny kredyt. Na pewno są takie, które będą odpowiadać wielu osobom. Do takich na pewno należy kredyt https://kredyt123.pl/wniosek-on-line . Ma on przystępną ofertę no i można składać wniosek przez internet co jest mega wygodne.