Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Idealny kredyt

Zgłoś nadużycie #51 2 października 2018, 22:43

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
A ja uważam że dla każdego z nas idealny kredyt znaczy co innego . Bo dla mnie to taki który zapewnia mi dogodne warunki, niskie oprocentowanie .I zaoferowano mi to wszystko w kredycie123 .

Zgłoś nadużycie #52 27 października 2018, 18:45

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Niestety, będąc przedsiębiorcą o pożyczce w banku można zapomnieć. Za to bez najmniejszego problemu można skorzystać z oferty funduszu pożyczkowego http://pozyczkowy.com.pl/realizowane-projekty/ który posiada w swojej ofercie pożyczki dla przedsiębiorców, które są nisko oprocentowanie których spłatę można rozłożyć na dogodne raty.

Zgłoś nadużycie #53 9 listopada 2018, 23:15

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
No dobra kochani, a co powiecie na temat porównywarek finansowych ? Bo ja ostatnio miałam okazję korzystać z porównywarki pożyczek gotówkowych, którą znalazłam na stronie https://pozyczkagotowkowa.pl/pozyczki-gotowkowe/ i powiem wam, że moim zdaniem posiadanie takiej porównywarki na stronie to naprawdę jest istny biznesowy strzał w dziesiątkę.

Zgłoś nadużycie #54 13 listopada 2018, 23:23

lubiekawe avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Nie ma czegoś takiego jak idealny kredyt :) Każdy swoje kosztuje, grunt, że firma podaje uczciwie rrso i nie kamufluje opłat. Braliśmy kredyt na samochód w galerii finansowej w Warszawie to od razu było wiadomo, jakie warunki i teraz sobie powoli spłacamy

Zgłoś nadużycie #55 18 listopada 2018, 19:15

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Jeżeli chcesz dowiedzieć się wielu informacji na temat pożyczek to jednym z bardziej odpowiednich miejsc do tego będzie blog http://moj-milion.pl/kredyt-gotowkowy-online-bez-wychodzenia-z-domu/ ja dzięki niemu zdobyłam wiele informacji.

Zgłoś nadużycie #56 10 grudnia 2018, 12:05

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Idealny kredyt to taki z niskim oprocentowaniem i z jak najlepszymi warunkami. Zanim go weźmiesz dobrze byłoby zrobić taki reserch w internecie.
Zobacz tu: www.nowybiznes.eu są bardzo fajna artykuły, które powinny Cię zainteresować jeżeli planujesz większe inwestycje.

Zgłoś nadużycie #57 11 grudnia 2018, 11:45

Kazoo avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Moja mama mawiała - najlepszy kredyt to brak kredytu :) Dzięki temu nauczyłem się korzystać wyłącznie z zarobionych pieniędzy i gotówki.

Zgłoś nadużycie #58 14 grudnia 2018, 18:32

Pokrzywa avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Mama zapewne miała rację. Niestety racje swoje a życie swoje. Czasem kiedy jest potrzeba bierze się kredyt. Gorzej jak ludzie się w chwilówki ładują, to już przyznam może być problematyczne i skonczyć się kłopotami z zadłużeniem. A wtedy nie pozostaje nic innego jak konsolidacja chwilówek https://habzafinanse.com.pl/konsolidacja-chwilowek/ .

Zgłoś nadużycie #59 2 stycznia 2019, 22:01

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Ten link posłał mi dziś przyjaciel z pracy: https://monebay.pl . Zajmuje się ona pośrednictwem, umożliwiając zaciągnięcie pożyczki na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Myślę, że warto skorzystać z jej oferty, gdyż wydaje się być bardzo interesująca.

Zgłoś nadużycie #60 22 stycznia 2019, 16:03

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Dla mnie ciekawą ofertą wydaje się https://ic-ekspertfinansowy.pl/dla-firm/kredyt-gotowkowy-dla-firm/ . Jest to bardzo interesujące, gdyż w ofercie mamy dużo opcji i dla firm i klientów indywidualnych co sprawia, że każdy znajdzie cos dla siebie na dobrych warunkach.