Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Idealny kredyt

Zgłoś nadużycie #51 2 października 2018, 22:43

skay avatar Posty: 58 Podziękowania: 0
A ja uważam że dla każdego z nas idealny kredyt znaczy co innego . Bo dla mnie to taki który zapewnia mi dogodne warunki, niskie oprocentowanie .I zaoferowano mi to wszystko w kredycie123 .

Zgłoś nadużycie #52 27 października 2018, 18:45

mpire avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Niestety, będąc przedsiębiorcą o pożyczce w banku można zapomnieć. Za to bez najmniejszego problemu można skorzystać z oferty funduszu pożyczkowego http://pozyczkowy.com.pl/realizowane-projekty/ który posiada w swojej ofercie pożyczki dla przedsiębiorców, które są nisko oprocentowanie których spłatę można rozłożyć na dogodne raty.

Zgłoś nadużycie #53 9 listopada 2018, 23:15

Grardonyth avatar Posty: 210 Podziękowania: 1
No dobra kochani, a co powiecie na temat porównywarek finansowych ? Bo ja ostatnio miałam okazję korzystać z porównywarki pożyczek gotówkowych, którą znalazłam na stronie https://pozyczkagotowkowa.pl/pozyczki-gotowkowe/ i powiem wam, że moim zdaniem posiadanie takiej porównywarki na stronie to naprawdę jest istny biznesowy strzał w dziesiątkę.

Zgłoś nadużycie #54 13 listopada 2018, 23:23

lubiekawe avatar Posty: 27 Podziękowania: 0
Nie ma czegoś takiego jak idealny kredyt :) Każdy swoje kosztuje, grunt, że firma podaje uczciwie rrso i nie kamufluje opłat. Braliśmy kredyt na samochód w galerii finansowej w Warszawie to od razu było wiadomo, jakie warunki i teraz sobie powoli spłacamy