Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Idealny kredyt

Zgłoś nadużycie #71 21 maja 2019, 22:23

Grardonyth avatar Posty: 466 Podziękowania: 1
Ludzie... Przecież idealny kredyt nie istnieje. Idealny kredyt, czyli innymi słowy najtańszy kredyt nigdy nie jest stały. Raz dostaniesz go w firmie X, innym razem w firmie Y. Dlatego ja korzystam z rankingu pożyczek dostępnego na stronie https://pozyczkazafree.com.pl/ , gdzie mogę sobie sprawdzić, które z chwilówek są całkowicie za darmo :)

Zgłoś nadużycie #72 10 czerwca 2019, 13:12

mpire avatar Posty: 328 Podziękowania: 0
Niestety, na temacie finansów nie do końca się znam. I między innymi dlatego uważam, że o pomoc powinnaś poprosić jakiegoś doradcę kredytowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaczerpnąć wiedzy z bloga o tematyce finansowej. Jednym z nich jest https://dmcp.com.pl/

Zgłoś nadużycie #73 12 czerwca 2019, 11:36

Gorniak Gorniak awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja znalazłam idealny kredyt dla siebie, wydaje mi się, że został dobrze dobrany pod zarobki moje i mojego męża. Nie żyjemy źle i nie ograniczamy się przez to, że go zaciągnęliśmy. Skorzystaliśmy z kredytów z Żywca https://accon.pl/ jest to kredyt hipoteczny, który przeznaczony został na budowę domu.