Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ile można shudnąć w 1 godz.

Zgłoś nadużycie #21 16 lipca 2018, 18:18

Domek avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od tego ile trwa taki zabieg odchudzający- http://www.dermedik.pl/poradnia-dietetyczna/zabiegi-odchudzajace/ Pewnie efekty są widoczne wcześniej niż przy stosowaniu diety.

Zgłoś nadużycie #22 15 września 2018, 23:30

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Jak lubisz czytać artykuł na temat zdrowia, to powinnaś też wpaść na portal https://www.zdrowie.info.pl/badanie-tsh-tarczycy-znaczenie-poziom-tyreotropiny-w... tam są one zamieszczane naprawdę często, a wiedza, jaką można z nich wynieść jest bezcenna.

Zgłoś nadużycie #23 8 października 2018, 11:36

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Portal https://cellulit.info.pl/cellulit-wodny-czy-lipidowy/ specjalizuje się w tworzeniu artykułów na temat cellulitu, jak również odchudzania. Wszystkie artykuły, które na nim się znajdują są w pełni darmowe, dlatego każdy bez problemu pozbędzie się tych problemów.

Zgłoś nadużycie #24 29 grudnia 2018, 23:36

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
A można coś w ogóle schudnąć? :) odchudzanie to proces i nie można go tak mocno przyspieszać. oczywiście można się wspomagać różnymi produktami, najlepiej naturalnego pochodzenia jak https://abnehmen-pillen.eu/mangostan-mangosteen-eine-exotische-frucht-von-unscha... . Ale też trzeba wdrożyć ruch, a także jedzenie z umiarem i cierpliwość