Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Infekcje intymne

Zgłoś nadużycie #1 15 listopada 2018, 8:41

Aliki avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
Dziewczyny, złapałam jakąś infekcję po basenie i czuję się niekomfortowo. Macie jakieś sprawdzone sposoby na takie sytuacje?

Zgłoś nadużycie #2 29 listopada 2018, 8:33

Daga avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Też mi się zdarzyło parę razy. Myślałam, że to przez pigułki nawet, ale nie i problem rozwiązał mi Medivag z kwasem mlekowym. Jest bez recepty, a skuteczny, bo stabilizuje odczyn pH, nawilża i łagodzi podrażnienie wywołane infekcją. Warto go mieć pod ręką. :)

Zgłoś nadużycie #3 29 listopada 2018, 21:35

Ekspert_Kadefarm1 Ekspert_Kadefarm1 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Dzień dobry,
problem infekcji intymnych dotyczy naprawdę wielu kobiet. W przypadku takich dolegliwości jak swędzenie, pieczenie, kłucie, palenie w pochwie lub nawet ból w okolicy wejścia do pochwy, cewki moczowej czy odbytu, zalecam wizytę u lekarza specjalisty. Do czasu konsultacji zachęcam do zapoznania się z produktami marki Kadefarm. Są to ginekologiczne produkty medyczne, które wspomagają leczenie dolegliwości okolic intymnych u kobiet. W przypadku infekcji spowodowanej pływaniem w basenie, polecam Chlorivag® - globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym. Chlorivag® wykazuje działanie przeciwzapalnie i zapobiega infekcjom, przyspiesza gojenie uszkodzeń nabłonka.
Zachęcam również do zapoznania się z naszą stroną internetową http://www.kadefarm-zdrowie.pl, gdzie mogą poznać Państwo całą gamę naszych produktów.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm

Zgłoś nadużycie #4 14 grudnia 2018, 12:02

Aliki avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
A to tak normalnie w każdej aptece dostanę czy trzeba gdzieś zamawiać?

Zgłoś nadużycie #5 29 grudnia 2018, 18:03

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Jeśli wiecie, że jesteście podatni na infekcje intymne, to najlepiej zawsze mieć w domu odpowiednie maści, np. przeciwgrzybicze. Możecie je zamówić nawet przez internet, np w aptece https://www.apteka-leki.pl/. Oczywiście w stacjonarnych aptekach też są one dostępne, więc jak wolicie :)

Zgłoś nadużycie #6 10 stycznia 2019, 13:07

kariska avatar Posty: 130 Podziękowania: 0
Znacie coś skutecznego na swędzenie w okolicach intymnych, zawsze jak złapię jakieś zapalenie to czuję nieprzyjemny świąd, co najlepiej kupić?

Zgłoś nadużycie #7 15 stycznia 2019, 10:20

Aliki avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
Ja sobie w końcu poszłam i kupiłam ten chlorivag w aptece, a przy okazji mi pani magister poradziła krem prurifem, który świetnie działa przeciwświądowo. Ten mogę polecić.

Zgłoś nadużycie #8 28 stycznia 2019, 3:45

Ekspert_Kadefarm1 Ekspert_Kadefarm1 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Dzień dobry,
Aliki, zarówno wspomniany wyżej Chlorivag®, jak i wszystkie pozostałe specjalistyczne wyroby medyczne marki Kadefarm, dostępne są zarówno w aptekach stacjonarnych i internetowych, bez recepty.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji.
Ekspert marki Kadefarm

Zgłoś nadużycie #9 30 stycznia 2019, 19:09

Aliki avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
A w sumie to bym miała pytanie o ten prurifem. Wyczytałam, że można stosować również u dzieci przy podrażnieniach. Czy to na pewno bezpieczne?

Zgłoś nadużycie #10 17 lutego 2019, 12:29

Ekspert_Kadefarm1 Ekspert_Kadefarm1 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Dzień dobry,
Aliki - tak, kojący krem Prurifem® ze względu na to, że posiada poziom pH (5,5) odpowiedni również dla dzieci, może być z powodzeniem stosowany również u nich. Na przykład w celu redukcji świądu odbytu spowodowanego owsikiem.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm