Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

instalacja elektryczna

Zgłoś nadużycie #11 3 lutego 2020, 17:33

Pokrzywa avatar Posty: 228 Podziękowania: 0
Patrząc po cenach to chyba sporo udało nam się zaoszczędzić w związku z tym, że mąż sam wszystko robił. Gdyby nie to, to raczej nadal byśmy domu nie wykończyli. A tak zostały nam takie sprawy kosmetyczne, jak choćby montaż włączników światła, bo wreszcie udało mi się dobrać idealne https://onelectro.pl/serie/schneider-asfora.html

Zgłoś nadużycie #12 28 kwietnia 2020, 22:45

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Jeżeli będziecie na etapie wyboru dobrej jakości osprzętu do wykonania instalacji elektrycznej to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://osprzet-sklep.pl/ w przypadku których można liczyć przede wszystkim na duży wybór, świetną jakość i co również ważne konkurencyjny zakres cenowy, więc my wykonując tego typu prace zawsze wszystko w większej ilości zamawiamy właśnie u nich.

Zgłoś nadużycie #13 30 kwietnia 2020, 12:58

Alma avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
Instalacja elektryczna musi być dobrze pociągnięta i podłączona. Na szczęście mam znajomego elektryka, który zna się nie tylko na instalacji elektrycznej ale również gazowej, który zajął się wymianą i założeniem nowych instalacji.

Zgłoś nadużycie #14 24 sierpnia 2020, 7:42

bierendaa avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Ja już przerabiałam kilka rzeczy bo nie przemyślałam wszystkiego dokładnie, no ale człowiek uczy się na błędach, najlepiej na cudzych co nie :) Dobry elektryk to tu podstawa, mi udało się na szczęście takiego znaleźć i to nie za miliony. Korzystaliście już z portalu z fachowcami https://fixly.pl/ może? Spokojnie znajdziecie tu instalatorów, specjalistów od malowania, sprzątania, układania płytek. Fajna sprawa.