Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Inwestowanie w energię odnawialną.

Zgłoś nadużycie #11 28 czerwca 2019, 21:35

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 1
Faktycznie, na topie jest teraz OZE i w Polsce - glownie fotowoltaika. Nie dziwne, skoro UE napiera na Polske o to. Na szczescie w Polsce temat fotowoltaika finansowanie jest dosc czesto poruszany i jest na to kilka roznych, dosc ciekawych, opcji. Mozna je obejrzec np na stronie firmy Promika Solar: https://promika-solar.pl/

Zgłoś nadużycie #12 22 października 2019, 18:10

mamina avatar Posty: 257 Podziękowania: 0
Ciekawą ofertę znajdziecie także tutaj http://trienergy.com.pl/ Na pewno warto porównać oferty kilku firm i wtedy podjąć ostateczną decyzję. Warto dodać, że jest to firma, która każdą instalację fotowoltaiczną przygotowuje i dopasowuje do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki budynku.

Zgłoś nadużycie #13 16 listopada 2019, 17:40

jjusti18 avatar Posty: 236 Podziękowania: 0
Chyba nie ma bardziej opłacalnej inwestycji jak w energię odnawialną. Ja też planuje zakupić u firmy https://elektromasters.com.pl
panele fotowoltaiczne kraków. Słyszałam, że oni mają panele najlepszej jakości. Po za tym dysponują oni zespołem doświadczonych ludzi, którzy zajmują się ich montażem. Także super.

Zgłoś nadużycie #14 25 listopada 2019, 17:22

keely50 keely50 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Pierwszym krokiem w procesie powstawania instalacji jest wizja lokalna i ocena na miejscu przez naszego projektanta możliwości wykonawczych, warunków technicznych, potrzeb i oczekiwań inwestora, które będą później podstawą do szczegółowego projektu i rzetelnej wyceny. W sieci znalazłam taką ofertę na portalu bisolar.pl https://bisolar.pl Czysta energia to przyszłość!

Zgłoś nadużycie #15 4 grudnia 2019, 5:43

Miko avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Faktycznie jest tak jak piszesz. Taka inwestycja, to poważna sprawa i trzeba powierzyć ją profesjonalistom. Nam instalację robiła firma Eco Voltaika - http://ecovoltaika.eu/ . Od 10 lat zajmuje się tą tematyką, ma doświadczonych pracowników, sprawdzonych dostawców wysokiej jakości materiałów i sprzętu. Zajmują się instalacjami kompleksowo. Pomagają także w uzyskaniu dotacji, jeśli istniej taka możliwość.

Zgłoś nadużycie #16 20 stycznia 2020, 19:36

paluch686 avatar Posty: 135 Podziękowania: 1
Inwestowanie w energię odnawialną jest bardzo opłacalne i korzystne. Słyszeliście może o fotowoltaice? Zajrzyjcie tutaj: http://programmojprad.com/

Zgłoś nadużycie #17 21 stycznia 2020, 22:26

oral83 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Zdecydowanie fotowoltaika jest dobrym wyborem, który wpłynie na oszczędność i ochronę środowiska.

Zgłoś nadużycie #18 11 lutego 2020, 18:08

helercz avatar Posty: 348 Podziękowania: 0
Ekipa https://amgroupsolar.com/ jest doświadczona bardzo dobrze, jeśli chcesz aby elektrownie słoneczne były dobrze zamontowane powinieneś skorzystać z nich. U mnie ich trochę było, a cała usługa trwała jeden dzień, co mnie bardzo zaskoczyło.

Zgłoś nadużycie #19 Wczoraj, 11:10

robert_07 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Projektowanie instalacji, montaż zestawu fotowoltaicznego przez wyszkolonych pracowników to tylko niektóre usługi oferowane przez https://www.sunnyergia.pl , które są dopasowane indywidualnie do każdego Klienta.