Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Inwestycja w wiatraki

Zgłoś nadużycie #1 31 sierpnia 2017, 21:35

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Zastanawiamy sie nad zainwestowaniem w postawienie wiatraków w naszej okolicy. nie wiem tylko czy to ma sens. Warto było by wczesniej sprawdzić czy jest to opłacalne. Sadzicie że ta firma http://eco-expert.eu/oferta mogła by nam w tym pomóc?

Zgłoś nadużycie #2 1 lutego 2018, 13:36

Hyra avatar Posty: 316 Podziękowania: 1
Teraz bardzo opłacalną inwestycją, jest inwestycja w wiatraki. Sama szukałam tutaj http://eco-expert.eu/oferta , jakiś konkretnijeszych inromacji na ten temat. Podobno są z tego szybkie zyski.

Zgłoś nadużycie #3 5 czerwca 2018, 18:25

Mimichaska avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
A może nieruchomości mieszkaniowe? Tu wydaje mi się że nie ma szans na stracenie pieniędzy. No może nie że nie ma szans, bo 100% pewności nikt wam nie da, ale generalnie nieruchomości to bardzo dobry temat ;) Jak będziecie interesować się taką opcją to zajrzyjcie na http://status.pl Pomoc firmy Status - zarządcy z Warszawy na pewno się przyda

Zgłoś nadużycie #4 16 października 2018, 19:29

sabrene avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
Od pewnego czasu coraz regularniej staram się inwestować w kryptowaluty, a wszystko to za sprawą portalu https://www.biznes.info.pl/handel-kryptowalutami-i-konkurencja-dla-bitcoina/ który poniekąd mnie do tego nakłonił, ponieważ pokazał ile można na tym zarobić.