Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Izolacja natryskowa

Zgłoś nadużycie #1 14 marca 2017, 17:26

jaro83 avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
eśli planujesz generalny remont domu pomyśl czy nie warto poddać go termomodernizacji. Stosowane kiedyś izolacje wełną czy styropianem są przestarzałą technologią, która jest średnio skuteczna. A to powoduje spore straty ciepła. Pomyśl o izolacji natryskowej. Tutaj http://purpiana.pl/ firma, która może Ci coś takiego zrobić. Izolacje pianą są coraz popularniejsze.

Zgłoś nadużycie #2 13 września 2018, 21:51

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Jeśli chodzi o izolację, to ja ostatnio byłem poniekąd zmuszony do zastosowania tynku sanitarnego w swoim domu. Okazało się, że spora wilgoć niestety tego wymaga i odpowiednia hydroizolacja w moim problemie to podstawa. Na szczęście trafiłem na stronę https://izonil.com.pl/ ,gdzie otrzymałem specjalistyczną poradę oraz naprawdę wysokiej jakości materiały. Od tego momentu jest dużo lepiej i powoli problem mija ! Jeśli tylko macie podobny problem to szczerze polecam tą firmę !

Zgłoś nadużycie #3 23 kwietnia 2019, 12:55

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Takie izolacje stały sie bardziej popularne, ponieważ są dokładniejsze i skuteczniejsze. Koszty z tego co widziałam u https://www.izolmax.pl/ nie są duże a posłuży nam taka izolacja przez dłuższy czas. Mało kto już chyba decyduje sie na inne rozwiązania, bo wiadomo że izolacja natryskowa jest skuteczniejsza.

Zgłoś nadużycie #4 17 maja 2019, 13:36

Andrzejova Andrzejova awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
A jeśli chodzi o uszczelnienie i izolację kiedy budynek jest już stary i ściany w nim są wilgotne? Od dłuższego czasu nie potrafię poradzić sobie z tym problemem. Co sądzicie o usługach iniekcji siłowej lub strukturalnej https://kaiser-one.pl ?

Zgłoś nadużycie #5 28 października 2019, 9:07

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
@Andrzejova - jeżeli w budynku już jest wilgoć, to najpierw trzeba zająć się osuszaniem, a dopiero potem ociepleniem. Świetnie w takiej sytuacji sprawdzi się styropian - jest to materiał odporny na wilgoć.

Zgłoś nadużycie #6 15 grudnia 2019, 20:41

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Gdybyście poszukiwali materiałów do systemów na bazie pianki poliuretanowej, to zajrzyjcie tutaj http://www.polychem-systems.com.pl/. Kupuję materiały tylko od nich. Zamówienia realizują od ręki, a produkty są pierwszej jakości.

Zgłoś nadużycie #7 16 kwietnia 2020, 11:22

maki avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
U nas izolacją poddasza zajęła się firma Spray z Elbląga https://www.spray-pur.com/izolacja-poddaszy. Oni maja w ofercie natryskowe ocieplanie pianką izolacyjną, cenowo wychodzi bardzo w porządku, pracują porządnie, szybko i dokładnie i faktycznie są rzetelni, warto skorzystać z ich usług.

Zgłoś nadużycie #8 28 kwietnia 2020, 14:28

wiktorop avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
My robiliśmy ocieplenie poddasza za pomocą pianki PUR. Super się sprawdza. Prace wykonywała ta firma https://atompur.pl polecam, rzetelni i bardzo sumienni fachowcy.

Zgłoś nadużycie #9 5 października 2020, 18:18

Pokrzywa avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
Sąsiad przeprowadzał docieplanie stropów https://www.tech-spray.eu/ metodą natryskową pianką poliuretanową. Wszystko w nadziei, że na wiosnę będzie miał konkretne oszczędności na ogrzewaniu. Po raz pierwszy słyszałam teraz o tej innowacyjnej metodzie. Czytałam wiele pozytywnych komentarzy. Muszę się również zastanowić nad dociepleniem.