Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak dbać o swoje zdrowie?

Zgłoś nadużycie #11 14 lutego 2019, 14:40

magdate avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Zdecydowanie trzeba zadbać o odpowiednią dietę, tzn. ograniczyć fast-foody do minimum. Aktywność fizyczna też jest bardzo istotna. Niestety wielu z nas, którzy wykonują siedzącą pracę, często zaniedbuje ten aspekt.

Zgłoś nadużycie #12 17 lutego 2019, 12:10

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Jeśli lubisz masaże to polecam salon https://www.akupunktura24.pl/bol-kregoslupa-metoda-cox.html zajmuje się on tym perfekcyjnie

Zgłoś nadużycie #13 20 lutego 2019, 13:55

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Na pewno stawiać na profilaktykę i częste wizyty u lekarza! Ja mam swój prywatny gabinet lekarski i zawsze używam tylko nowoczesnego sprzętu do badań. Ostatnio zamówiłam nawet spirometry MIR z https://cito-sklep.pl/spirometry/157-spirometr-spirolab-new-.html i teraz mogę regularnie kontrolować oddech pacjentów :)

Zgłoś nadużycie #14 23 lutego 2019, 9:43

bierendaa avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
Nie bagatelizujcie dziwnych objawów. Jeżeli widzicie że coś nienaturalnego dzieje się z waszym organizmem to wybierzcie się na odpowiednie badania. Na wiele problemów zdrowotnych pomagają specjaliści od http://inmedico.pl Tu możecie liczyć na kompleksową pomoc medyczną wielu specjalistów - lekarzy

Zgłoś nadużycie #15 25 lutego 2019, 20:00

Magazynowa avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Ja dużo czytam na temat zdrowia, badań i witamin. Teraz planuję ciążę więc chcę się zorientować jakie badania zrobią na początkowym etapie ciąży. Widzieliście kiedyś taką stronę > http://badanieprenatalne.com/ bo musze przyznać, że wizualnie bardzo przyciąga wzrok, a zasób informacji jest moim zdaniem wystarczający. Teraz wiem nawet jak takie badania prenatalne wyglądają.

Zgłoś nadużycie #16 2 marca 2019, 2:00

natala.domagal avatar Posty: 15 Podziękowania: 1
To oczywiste, że bardzo ważne jest aby dbać o swoje zdrowie, a przede wszystkim wydaje mi się, że na szczególną uwagę zasługują tutaj oczy. Oczy są tylko jedne na całe życie, i jeśli macie wadę wzroku dobrze jest abyście ją korygowali nosząc dobrej jakości soczewki jednodniowe - https://www.twojesoczewki.com/36-soczewki-kontaktowe-jednodniowe lub okulary. Nie warto tego lekceważyć.

Zgłoś nadużycie #17 5 marca 2019, 12:56

Targova Targova awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Bardzo ważnym jest uprawianie jakiegoś sportu. To dodaje siły i energii.

Zgłoś nadużycie #18 19 marca 2019, 10:47

filantropka avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Wielu z nas nie dba o zdrowie. Trochę to przypomina dbanie o auto. Nie robimy nic póki się nie rozkraczy. Jest jednak drobna różnica auto ma okresowe przeglądy, a my? Tata miał dużo szczęścia w nieszczęściu. Co roku szczepi się na grypę. Przed szczepieniem ogląda go lekarz pierwszego kontaktu. Okazało się że wykrył u ojca migotanie przedsionków. Gdyby nie ten przypadek miałby pewnie udar. A tak zaczął przyjmować antykoagulanty, Dzięki nim zmniejsza się ryzyko pojawienia niebezpiecznego dla życia zakrzepu. Jednak leki przeciwzakrzepowe wymagają pewnego reżimu. Nie wolno pić alkoholu, przyjmować leków zawierających aspirynę. Uważać na kontuzje i skaleczenia. Z antykoagulantów najlepszy wydaje się Xarelto. Nie powoduje konieczności ciągłego robienia badań na krzepliwość krwi. W poradniku Zachowajmy Zdrowie znalazłam opinie i informacje jakie są skutki uboczne Xarelto http://www.zachowajmyzdrowie.pl/xarelto-skutki-uboczne-antykoagulantow/ . Może ktoś z was słyszał o tym leku. Tata ma przyjmować ten lek, a nie jest tani.

Zgłoś nadużycie #19 20 marca 2019, 7:48

daniel4343 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Ja ostatnio miałem duże przeziębienie i siedziałem na chorobowym w moim domu.Na szczęście wpadł mi w ręce artykuł https://www.zaufane-apteki.pl/blog/przeziebienie-grypa-co-warto-wiedziec-247.htm... i bardzo chętnie go przeczytałem.Z niego bardzo dużo się dowiedziałem.

Zgłoś nadużycie #20 20 marca 2019, 16:05

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Jeśli jeszcze nie korzystasz z olejków CBD, to na pewno warto nad tym pomyśleć. Informacje o CBD na co pomaga znajdziesz bez problemu w sieci, a co do sklepu, to ja korzystam głównie z https://bionateo.com/