Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak dbać o swoje zdrowie?

Zgłoś nadużycie #31 26 czerwca 2019, 13:24

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Dobrze byłoby, gdybyście również w wolnej chwili poczytali różnego rodzaju blogi związane ze zdrowiem. Ja od siebie mogę polecić na przykład bloga ze strony http://sinupret.pl/ Znajdziecie tam super informacje :) Ja dowiedziałam się jak szybko wyleczyć ból zatok.

Zgłoś nadużycie #32 1 lipca 2019, 23:33

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Ja staram się po prostu regularnie badać. Właśnie w przyszłym tygodniu wypada moja wizyta u stomatologa, konkretnie w gabinecie https://ewapawlak.com.pl/ . Chodzę tam dlatego, że kiedyś bardzo bałam się wizyt u dentystów i dopiero w gabinecie Pani Ewy Pawlak udało mi się przełamać mój strach przed tą profesją :)

Zgłoś nadużycie #33 4 lipca 2019, 21:19

Emez213 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Witam was. Czy znacie może kliniki kardiologiczne, które zajmują się leczeniem tetralogii fallouta? Szukałem takich klinik w moim rodzinnym mieście-Wrocławiu, ale nic nie znalazłem. Szukam czegoś w Krakowie i tutaj coś znalazłem https://kardiochirurgiadziecieca.cm-uj.krakow.pl/dla-pacjentow/leczone-wady-serc... . Możecie mi cos powiedzieć na temat tej poradni? Z góry dziękuję wam za pomoc. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #34 5 lipca 2019, 11:45

Oskal Oskal awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ruch to zdrowie! Pamiętajcie o tym.

Zgłoś nadużycie #35 12 lipca 2019, 18:14

liwia avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Tak, to na pewno też ale przecież badania profilaktyczne sa najważniejsze. Cytologia na przykład, jak wcześniej wykryjesz nieprawidłowości to wystarczy stosować papilocare i zmiany mogą sie cofnąć, dzięki temu unikniesz raka szyjki macicy

Zgłoś nadużycie #36 31 lipca 2019, 18:05

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Przede wszystkim trzeba wykonywać badania profilaktyczne. Dla kobiet bardzo ważne jest regularne badanie piersi. Dokładne usg piersi możecie wykonac w klinice doktor Jędrys http://dbajopiersi.pl/usg-piersi-krakow/ . Badanie jest delikatne i bezbolesne a wynik badania znany jest od razu. USG jest ważne, bowiem szybko pozwala wykryć ewentualne zmiany w piersiach.

Zgłoś nadużycie #37 4 sierpnia 2019, 22:57

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Jest wiele składowych, które przyczyniają się do utrzymania odpowiedniego stanu zdrowia na wysokim poziomie i na pewno przede wszystkim duży wpływ ma na to zarówno dieta, jak i ruch. Jeśli będziesz chciała zacząć wprowadzanie zmian u siebie to polecam odwiedzić bardzo fajny portal https://www.naturalmedica.pl/category/dieta/ na których takich porad jest mnóstwo i co ważne naprawdę skutecznych do wprowadzenia w życiu codziennym.

Zgłoś nadużycie #38 6 sierpnia 2019, 15:16

jjusti18 avatar Posty: 273 Podziękowania: 0
Chociażby trzeba odwiedzać też lekarzy, wykonywać wszelkie podstawowe badania. Już od samego początku powinniśmy zadbać o zdrowie naszego dziecka, jak i również siebie. W artykule vhttps://www.female.pl/artykul/18934-kiedy-trzeba-zrobic-badanie-usg-bioderek-u-dzieci możecie poczytać sobie kiedy trzeba wykonać usg bioderek i dlaczego jest to ważne?

Zgłoś nadużycie #39 7 sierpnia 2019, 22:19

kanclerz2 avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Ja uważam, że w dzisiejszych czasach to najlepiej jest mieć wykupiony jakiś szerszy pakiet świadczeń medycznych, by mieć pewność, że w każdej sytuacji otrzymamy pomoc. Ja mam taki w centrum https://www.citomed.pl/ dzięki czemu nawet diagnostyka jest mi zapewniona od ręki, co jest bardzo komfortowe.

Zgłoś nadużycie #40 9 sierpnia 2019, 12:59

kasia88 avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
ja mam problem z jelitami straszny,dlatego też stosuję preparat intesta z maslanem sodu i faktycznie poprawa jest ale i pomagam sobie odpowiednią dietą, najbardziej się u mnie sprawdza taka bez warzyw strączkowych, uczęszczam tez regularnie do lekarza z tym fantem podejrzewają u mnie ibs