Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak dbać o swoje zdrowie?

Zgłoś nadużycie #71 10 marca 2020, 10:23

funia avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
blanda.ariane napisał(a):
na pewno trzeba zadbać o właściwą dietę, sporo ruchu i regularne badania :)

Dokładnie tak, ja nawet robiłam test na hpv i wiem że mam tego wirusa, na razie jeszcze zmian w wynikach cytologii nie widać ale na wszelki wypadek stosuję profilaktycznie papilocare, może uda się pozbyć tego wirusa dzięki tej kuracji

Zgłoś nadużycie #72 11 marca 2020, 16:39

Pokrzywa avatar Posty: 168 Podziękowania: 0
Chciałam Was zapytać, czy wiecie jak walczyć ze schorzeniami kręgosłupa? A może chcielibyście wiedzieć, jak zastosować się do profilaktyki zdrowego kręgosłupa https://www.zdrowykregoslup.pl/kategoria/profilaktyka/ , jeśli nie u Was samych, to może u Waszych dzieci czy wnuków.

Zgłoś nadużycie #73 12 marca 2020, 12:37

animania avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć, więc trzeba się zdrowo odżywiać, dużo ćwiczyć, wyeliminować nałogi, a jak już coś się nam przytrafi to jak najszybciej zacząć leczenie, brać leki, przydaje się też rehabilitacja onkologiczna/kardiologiczna/fizjoterapia

Zgłoś nadużycie #74 15 marca 2020, 1:33

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o zaburzenia pamięci i sprawy neurologiczne to mam dobry namiar dla was - Neuro-Care Clinic https://www.neuro-care.pl/ w Siemianowicach Śląskich. Tu diagnozowali i leczą mojego tatę, który ma chorobę Alzheimera. Bardzo dobra placówka, nowoczesna i ze świetnymi lekarzami, pomogą wam tu.

Zgłoś nadużycie #75 19 marca 2020, 16:38

mpire avatar Posty: 452 Podziękowania: 1
Powiem wam że warto jest raz do doju wykonać sobie podstawowe badania takie jak morfologia i OB. Tutaj http://viavision.pl/jakie-badania-profilaktyczne-powinno-wykonywac-sie-przynajmn... macie artykuł w tym temacie. Pomagają one wykryć wcześniej choroby, zapalenia, i zacząć walkę z nimi zanim mocno nas osłabią.

Zgłoś nadużycie #76 21 marca 2020, 12:18

martak avatar Posty: 332 Podziękowania: 0
Obecnie kontakt z lekarzami może być dość utrudniony ze względu na epidemię koronawirusa. Dlatego bardzo dobrą opcją jest moim zdaniem wizyta domowa u pacjenta. Takie wizyty organizowane są przez praktykę lekarską Medicus - i u nich możemy zamówić wizytę domową także u lekarza specjalisty: https://lekarze-krakow.com.pl/ .

Zgłoś nadużycie #77 24 marca 2020, 17:47

waldek avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Nie zawsze uda się zadbać o siebie domowymi sposobami i dlatego niekiedy choruje się na poważne choroby. Niekiedy konieczne jest sprawdzenie tutaj https://apteline.pl/artykuly/zapalenie-pluc-objawy-leczenie jak przejść przez zapalenie płuc, jakie leki przyjmować. To poważna choroba, która dotyka sporo osób.

Zgłoś nadużycie #78 26 marca 2020, 23:19

lemoniada avatar Posty: 73 Podziękowania: 1
dobrze dla zdrowia pozbyć się nałogów szczególnie palenia, niedawno po latach rzucicłam na dobre papierosy, nie wierzyłam że się uda, córka mnie namawiała i obiecałam jej że w końcu się za to wezmę, nawet mi recigar kupiła, aż byłam zaskoczona, że to tak szybko podziałało, bo już po kilku dniach w ogóle przestało mi się chcieć palić

Zgłoś nadużycie #79 31 marca 2020, 16:19

alicja44 avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Zapoznajcie się z https://www.bee.pl/9391-ajurweda. Ja już to zrobiłam. Tam znajdziecie mnóstwo porad, jak dbać o zdrowie i urodę.

Zgłoś nadużycie #80 31 marca 2020, 21:18

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
W obecnej sytuacji to nie jest proste zadanie, ale wystarczy przestrzegać obostrzeń. Najważniejsze, aby starać się nie wychodzić z domu. Ja nawet soczewki mam zamiar zamówić on-line ze strony: https://www.twojesoczewki.com/42-soczewki-kontaktowe-kolorowe . Są tutaj świetne ceny, a przy zamówieniu od 100 zł przesyłka jest gratis. Od razu zrobię zapasy soczewek.