Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak dbać o swoje zdrowie?

Zgłoś nadużycie #81 20 kwietnia 2020, 22:46

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o temat związany z dietą, zdrowiem oraz urodą to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na portal https://mamwyzwanie.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na konkretne podpowiedzi, sporo przydatnej wiedzy i jednocześnie profesjonalnie zredagowane teksty, które przyjemnie się czyta :)

Zgłoś nadużycie #82 22 kwietnia 2020, 17:30

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Czytam właśnie artykuł https://apteline.pl/artykuly/kolonoskopia-profilaktyka-nowotworu-jelita-grubego na temat kolonoskopii i widzę tam że jest ona często używana do diagnozy i profilaktyki raka jelita grubego. We wczesnym stadium takiego raka można wyciąć i nie jest wtedy zagrożeniem dla naszego życia.

Zgłoś nadużycie #83 28 kwietnia 2020, 21:06

pjeter avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Co ze zdrowiem starrszych osób? Jak o nie dbać? Kupiłem niedawno bliskiej osobie takie drinki odżywcze https://www.doz.pl/apteka/p126151-Fresubin_Energy_Drink_plyn_odzywczy_smak_czeko... mogą one zastąpić zwykły posiłek, mają bardzo dużo białka i witamin

Zgłoś nadużycie #84 30 kwietnia 2020, 20:48

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
W obecnej chili, z całą pewnością jak najmniej wychodzić z domu, aby nie zarazić się wirusem. Warto zacząć robić zakupy internetowo, ja to nawet nie kupuję zakupów spożywczych w normalnych sklepach, tylko przez stronkę https://drivetoyou.pl/ i w Warszawie mam na dowóz.

Zgłoś nadużycie #85 5 maja 2020, 12:40

kulik86 avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
polecam sport i zdrową żywność :D a jeśli chcecie szybciej się regenerować po wysiłku lub macie jakieś niedoleczone kontuzje to polecam sprawdzić czym jest tlenoterapia, mi pomogła już kilka razy po wypadkach i nie tylko, korzystam z komory hiperbarycznej Atamed gwarantuje ona dużo szybszą regenerację po obciążającym treningu, redukuje deficyt tlenowy i pozwala szybciej wrócić do formy. Tlen pozwala szybciej zagoić urazy, rany itd, a więc do dzieła ;)