Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak dobrać szambo?

Zgłoś nadużycie #11 17 czerwca 2019, 14:34

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
A nie lepiej jednak rozważyć montaż oczyszczalni przydomowej? Jestem zdania, że to znacznie lepsze rozwiązanie. Tylko trzeba dobrze zbadać sprawę. Tutaj: http://domabc.pl/dom,ac253/kiedy-trzeba-instalowac-studnie-chlonne,8433 macie artykuł o tym, kiedy trzeba instalować studnie chłonne.

Zgłoś nadużycie #12 7 października 2019, 13:14

Patryk avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Bez względu na to, jakie szambo wybierzesz, pomyśl jeszcze o preparacie do szamba. Ja polecam w tym zakresie https://aquafor.com.pl Korzystam z Aquafor Biosanit i jestem mega zadowolony. Środek jest wydajny, starcza na długi czas i faktycznie się sprawdza. Niweluje przykry zapach i przyspiesza rozkład związków organicznych.

Zgłoś nadużycie #13 14 listopada 2019, 20:46

rossa_pp avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
A nie lepiej postawic na dobrą, ekologiczną oczyszczalnię, np. od http://oczyszczalnieprimeko.pl/ ? Słysząłam,że takie projekty są dofinansowywane... moim zdaniem naprawdę warto zadbać o ekologię!

Zgłoś nadużycie #14 18 listopada 2019, 11:02

Romet avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Jeśli już zdecydujesz się na któreś szambo, to pomyśl też o firmie, która będzie zajmowała się jego wywozem. Ja polecam ci gorąco firmę https://sts-ekon.pl/ profesjonalni, zawsze na czas, sprawnie realizują każde zlecenie. Dlatego zawsze korzystam z ich pomocy przy wywożeniu szamba. Nigdy mnie nie zawiedli.