Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak nie dać się nowotworowi

Zgłoś nadużycie #1 20 października 2017, 16:44

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 1
Zastanawialiście się kiedyś, że możecie zachorować na raka? Czy myślicie "mnie to nie dotyczy" ? Ja ostatnio przeglądałam różne strony na temat zdrowia i trafiłam na ciekawy artykuł o raku jelita grubego https://portaldlazdrowia.pl/rak-jelita-grubego/ . Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, że mogłabym zachorować. Artykuł mnie zaciekawił, dowiedziałam się, że są objawy takie jak np zaparcia czy utrata wagi, które mogą zwiastować nowotwór. Myślę, że warto czytać takie treści aby mieć chociaż podstawową wiedzę jakie objawy można bagatelizować a z jakimi należy udać się czym prędzej do lekarza.

Zgłoś nadużycie #2 26 października 2017, 18:38

eldurro eldurro awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja myślę, że dobrym pomysłem może być poszperanie odpowiedzi na ten temat w Internecie. To się nawet dość dobrze sprawdza :)

Zgłoś nadużycie #3 17 maja 2018, 0:51

mpire avatar Posty: 400 Podziękowania: 1
Niestety, liczba osób chorujących na nowotwór wzrasta z każdym rokiem... I dlatego tak ważne jest, aby systematycznie się badać – tylko w taki sposób w porę można wykryć wszelkie, niepokojące zmiany. Chorując na nowotwór powiek, warto skontaktować się z kliniką http://www.profeelmed.pl należącej do dr. Kęcika specjalizującego się w chirurgii nowotworów powiek.

Zgłoś nadużycie #4 25 maja 2018, 17:00

malika avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Najczęściej na zachorowanie mają wpływ toksyny naszego organizmu. warto dbać o to żeby było ich jak najmniej, ja stosuje plastry oczyszczające https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Detoksacyjne-plastry-do-stop-Master-He... sa stworzone na podstawię chińskiej oryginalnej recepturze. Naturalne składniki działa bardzo dobrze. Uważam że warto zapobiegac niż leczyć

Zgłoś nadużycie #5 4 czerwca 2018, 8:37

emilka8767 avatar Posty: 282 Podziękowania: 0
Podobno skuteczne jest to miejsce http://domyzdrowienia.org.pl/ i medycyna niekonwencjonalna. Nie wiem, jak mam się na to zapatrywać, ale podobno są osoby, które widzą pierwsze oznaki poprawy. Może tak naprawdę będzie, że biologia na nas dobrze zadziała.

Zgłoś nadużycie #6 20 lipca 2018, 17:34

Ramoneska avatar Posty: 264 Podziękowania: 0
Teraz jest dużo różnorodnych metod leczenia nowotworów. Ja słyszałam, że bardzo skuteczne sa wlewy z witaminy C. Takie leczenie oferuje medycyna ortomolekularna https://alterklinik.pl/medycyna-ortomolekularna/ . Wlewy wykonywane są po uprzedniej konsultacji z lekarzem specjalistą. Terapia jest całkowicie bezpieczna i wspomaga leczenie nowotworów oraz niweluje skutki działań ubocznych ciężkiej chemioterapii.

Zgłoś nadużycie #7 25 sierpnia 2018, 16:08

helercz avatar Posty: 348 Podziękowania: 0
Zdrowie to najważniejsza rzecz jaką mamy, trzeba o nie dbać na tyle ile można, sposobów jak to robić jest sporo a te najbardziej skuteczne znajdziesz na https://www.zdrowie.info.pl/olej-wiesiolka-wlasciwosci-wystepowanie/

Zgłoś nadużycie #8 25 września 2018, 21:04

sabrene avatar Posty: 210 Podziękowania: 0
W Twoim przypadku powinno się zażywać większe ilości czystku. Jest to świetna roślina, posiadająca wiele właściwości. Powstały nawet blogi takie jak 2 https://www.czystek.info.pl/czystek-a-gronkowiec-zlocisty/
które są skupione wokół niej i o niej opowiadają.

Zgłoś nadużycie #9 23 listopada 2018, 15:04

Lidka avatar Posty: 161 Podziękowania: 0
Kochani, przede wszystkim profilaktyka. Chyba nie ma skuteczniejszej metody jak działania mające na celu zapobieganie chorobie. Ja bardzo dbam o swoje zdrowie. Regularnie chodzę na badania piersi do doktor Jędrys http://dbajopiersi.pl/usg-piersi-krakow/ . Jakiś czas temu miałam torbiel, która na szczęście okazała się nie groźna ale tak skutecznie mnie wystraszyła, że teraz pilnuję wszystkich badań profilaktycznych jak oka w głowie. Niestety większość badań trzeba robić na własną rękę ale nie ma nic cenniejszego jak zdrowie więc warto co jakiś czas umówić się na wizytę do lekarza.

Zgłoś nadużycie #10 31 lipca 2019, 7:18

liwia avatar Posty: 33 Podziękowania: 0
trzeba robić często badania profilaktyczne