Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak nie dać się nowotworowi

Zgłoś nadużycie #1 20 października 2017, 16:44

nosleep avatar Posty: 144 Podziękowania: 1
Zastanawialiście się kiedyś, że możecie zachorować na raka? Czy myślicie "mnie to nie dotyczy" ? Ja ostatnio przeglądałam różne strony na temat zdrowia i trafiłam na ciekawy artykuł o raku jelita grubego https://portaldlazdrowia.pl/rak-jelita-grubego/ . Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, że mogłabym zachorować. Artykuł mnie zaciekawił, dowiedziałam się, że są objawy takie jak np zaparcia czy utrata wagi, które mogą zwiastować nowotwór. Myślę, że warto czytać takie treści aby mieć chociaż podstawową wiedzę jakie objawy można bagatelizować a z jakimi należy udać się czym prędzej do lekarza.

Zgłoś nadużycie #2 26 października 2017, 18:38

eldurro eldurro awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja myślę, że dobrym pomysłem może być poszperanie odpowiedzi na ten temat w Internecie. To się nawet dość dobrze sprawdza :)

Zgłoś nadużycie #3 17 maja 2018, 0:51

mpire avatar Posty: 99 Podziękowania: 0
Niestety, liczba osób chorujących na nowotwór wzrasta z każdym rokiem... I dlatego tak ważne jest, aby systematycznie się badać – tylko w taki sposób w porę można wykryć wszelkie, niepokojące zmiany. Chorując na nowotwór powiek, warto skontaktować się z kliniką http://www.profeelmed.pl należącej do dr. Kęcika specjalizującego się w chirurgii nowotworów powiek.

Zgłoś nadużycie #4 25 maja 2018, 17:00

malika avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Najczęściej na zachorowanie mają wpływ toksyny naszego organizmu. warto dbać o to żeby było ich jak najmniej, ja stosuje plastry oczyszczające https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Detoksacyjne-plastry-do-stop-Master-He... sa stworzone na podstawię chińskiej oryginalnej recepturze. Naturalne składniki działa bardzo dobrze. Uważam że warto zapobiegac niż leczyć