Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak nie dać się nowotworowi

Zgłoś nadużycie #11 31 lipca 2019, 7:18

liwia avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
trzeba robić często badania profilaktyczne

Zgłoś nadużycie #12 31 lipca 2019, 10:17

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Dokładnie, zwłaszcza cytologia jest ważna. A jak chcesz zapobiec rakowi szyjki macicy możesz stosować żel papilocare https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/96739,Papilocare-zel-dopochwowy?fbclid=IwAR2E... bo dzięki niemu znikają zmiany wywołane wirusem hpv odpowiedzialnym za powstawanie raka szyjki macicy

Zgłoś nadużycie #13 9 sierpnia 2019, 11:22

kasia88 avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Przede wszystkim profilaktyka jest najważniejsza, warto o tym pamiętać. Ja tez regularnie się badam i chodzę do lekarza. Przy pakiecie od medicover naprawdę mogę iść do lekarza kiedy chcę, nie czekam na wizytę długo, do tego mam kompleks badań laboratoryjnych czy diagnostycznych, więc lepiej zrobić nie mogłam wykupując ten pakiet :)

Zgłoś nadużycie #14 27 stycznia 2020, 23:30

joomie avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Oczywiście, najważniejsza jest profilaktyka. Polecam przychodnię w Warszawie https://optomedica.com.pl/chirurgia/, gdzie specjaliści z zakresu chirurgii wykonają niezbędne badania, postawią diagnozę a także w razie potrzeby przeprowadzą niezbędne zabiegi.

Zgłoś nadużycie #15 30 stycznia 2020, 14:00

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Rak jest dla nas wszystkich znany, na portalu https://www.zwrotnikraka.pl/ znajdują się informacje na temat nowotworów w Polsce. Każda z nich jest ważna i godna uwagi.

Zgłoś nadużycie #16 20 kwietnia 2020, 15:19

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Jeśli zostanie zdiagnozowana choroba nowotworowa to nie można się na pewno załamywać tylko jak najszybciej podjąć leczenie. Im wcześniej tym większe szanse na wyleczenie. W większości przypadków leczenie to chemioterapia. Skutecznie rozprawia się z komórkami nowotworowymi ale osłabia organizm i powoduje skutki uboczne. W postaci braku apetytu na przykład. Jak sobie z tym poradzić? Zobaczcie na https://gaboscm.pl/dieta-podczas-chemioterapii/ jak powinna wyglądać dieta podczas chemioterapii i jak można wzmacniać organizm w tym czasie. Terapia wzmacniająca z zastosowaniem kroplówek witaminowych ma naprawdę dobre opinie i daje dobre efekty.

Zgłoś nadużycie #17 28 kwietnia 2020, 18:34

GosiaSp avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Nam w walce z chorobą bardzo pomógł Fresubin, bardzo dobre nutridrinki, które dają dużo siły i energii kiedy organizm jest wykończony a człowiek nie ma w ogóle apetytu.

Zgłoś nadużycie #18 29 kwietnia 2020, 21:08

magra avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Jest też odpowiednik dla dzieci frebini, bardzo nam pomógł po rotawirusie. Córka szybko wróciła do pełni sił.