Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak obniżyć koszt remontu?

Zgłoś nadużycie #1 29 listopada 2018, 15:10

mpire avatar Posty: 452 Podziękowania: 1
Czy wiesz, jak obniżyć koszt remontu? Koszt remontu mieszkania możesz znacznie obniżyć, wykonując niektóre z prac samodzielnie. Trzeba jednakże wcześniej zdecydować się na zakup odpowiednich elementów. Jedną z hurtowni, która zajmuje się ich sprzedażą jest https://stalmut.pl - można w nim znaleźć elementy złączne takie jak śruby, wkręty czy nakrętki.

Zgłoś nadużycie #2 3 kwietnia 2019, 16:00

Gwina Gwina awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Dzięki za polecenie takiej strony, zastanawiam się właśnie gdzie kupić (online) śruby i podkładki nierdzewne. Do tej pory znalazłam taki sklep https://inoxa.pl/elementy-zlaczne-nierdzewne-i-kwasoodporne/podkladki.html w którym ceny wydają się być najkorzystniejsze ze wszystkich innych na internetowym rynku.

Zgłoś nadużycie #3 30 maja 2019, 11:29

ariana avatar Posty: 347 Podziękowania: 0
W różnego rodzaju elementy złączne, które będą Ci potrzebne przy remoncie, możesz zaopatrzyć się u dobrych dostawców, jak na przykład na stronie https://apromet.pl/pl/ . W ich ofercie znajdziesz ogromny wybór śrub, nitów, wkrętów i różnych innych tego typu artykułów.

Zgłoś nadużycie #4 25 listopada 2019, 10:44

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Na pewno wybór wykonawcy ma tu największe znaczenie. Są firmy które mają niższe koszty własne, a to na przykład dzięki współpracy z dostawcami najtańszych części. Jeśli mowa o śrubach czy podkładkach to taką współpracę warto podjąć ze sklepem https://www.sklepsrubex.pl/product/PODKLADKA-16-SAMOKLINUJACA-NORD-LOCK-A4-s2693... mają sensowną ofertę i najlepsze produkty.

Zgłoś nadużycie #5 25 listopada 2019, 15:18

neska avatar Posty: 144 Podziękowania: 0
Według mnie nie ma co obniżać kosztów remontu. Czasami człowiek myśli, ze taniej zrobi lepiej, a wcale tak nie jest. Jak chcesz kupić w okazyjnej cenie armaturę (ale nie najtańszą) to polecam https://sklep.sotbe.com/ , tutaj płacisz za jakość, z tego będziesz na pewno zadowolony.

Zgłoś nadużycie #6 17 lutego 2020, 15:55

Seweryn09 avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Warto jednocześnie na spokojnie zabrać się za zakup potrzebnych narzędzi, wyposażenia oraz akcesoriów. Ja ostatnio wykonując nowy taras drewniany potrzebowałem wysokiej jakości wkrętów i udało mi się je znaleźć w ofercie https://www.spaxcentrum.pl/oferta-spax/wkretyspecjalnespax/spaxdwkretdotarasow gdzie można liczyć na konkurencyjne ceny i do tego pewność w zakresie samej obsługi klienta.