Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak oszczędzać w domu

Zgłoś nadużycie #61 14 marca 2018, 22:18

mpire avatar Posty: 224 Podziękowania: 0
Chcąc zaoszczędzić na ogrzewaniu warto zdecydować się na montaż wentylacji z rekuperatorem, który odzyskuje ciepło. My, wszelkie prace zleciliśmy warszawskiej firmie Wojwent. Odkąd korzystamy z rekuperacji, płacimy za ogrzewanie o wiele mniej!

Zgłoś nadużycie #62 20 kwietnia 2018, 1:03

emilka8767 avatar Posty: 166 Podziękowania: 0
Z tego, co udało mi się dowiedzieć, to rekuperacja jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o oszczędzanie na ogrzewaniu domu. Ważne jest tylko, aby budynek był na nią przygotowany i aby była ona dobrze zamontowana. O wszystkich szczegółach doczytacie tutaj http://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/rekuperacja-czyli-odzysk-ciepla-z-wen...

Zgłoś nadużycie #63 7 maja 2018, 13:01

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Dokładnie, montaż wentylacji z rekuperacją to najlepszy pomysł, aby zaoszczędzić w domu. Sam myślałem nad tym i najlepszą firmę znalazłem z okolic Stalowej Woli http://www.suwiterm.com.pl/, mają ciekawe realizacje :)

Zgłoś nadużycie #64 18 czerwca 2018, 16:31

holeczka avatar Posty: 124 Podziękowania: 0
Sprawdźcie jak wygląda u was sprzedaż energii elektrycznej. Bo możliwe że opłaca się zmienić dostawcę żeby mieć niższe rachunki. Na przykład https://lumipge.pl/ ma dobrą ofertę. Moim zdaniem opłaca się przenieść zwłaszcza że proces zmiany dostawcy to nic ciężkiego

Zgłoś nadużycie #65 12 sierpnia 2018, 12:41

nellon avatar Posty: 219 Podziękowania: 1
Poczytać możesz trochę na http://www.7dak.pl/studia-prawnicze/ ten blog nieustannie porusza kwestie pieniężne, dzięki niemu nie raz przeczytałam ciekawe porady, które pomogły mi w niektórych decyzjach.

Zgłoś nadużycie #66 29 sierpnia 2018, 19:21

neska avatar Posty: 74 Podziękowania: 0
Są rzeczy na których nie warto oszczędzać i wiem to z własnego doświadczenia. Na przykład, wybierając przetwornice warto wybrać taką, która się sprawdzi i będzie dobrej jakości. Możecie sprawdzić ofertę https://tatarek.com.pl/ladowarki-i-przetwornice/przetwornice-dcac.

Zgłoś nadużycie #67 30 sierpnia 2018, 13:56

dorciak avatar Posty: 134 Podziękowania: 0
Zainteresowałabym się czymś w stylu http://trendywenergetyce.pl/cieplo-odpadowe-o-co-chodzi-jak-to-wykorzystac - kto by pomyślał, jak wiele w energetyce jest jeszcze do odkrycia. A gdyby wykorzystywać to w domach...