Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak poprowadzić imprezę firmową

Zgłoś nadużycie #1 31 marca 2019, 9:01

DarekZ avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Prowadzenie imprezy firmowej jest niezmiernie ważnym aspektem, aby imprez była udana. Ważny jest prowadzący. Jeżeli poszukujecie kogoś sprawdzonego, to z czystym sercem mogę polecić Wam https://mtevents.pl/konferansjer. Organizowali nam już 4 razy imprezy firmowe i za każdym razem były idealnie poprowadzone.

Zgłoś nadużycie #2 31 marca 2019, 22:01

Wiki22 avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Jeśli w firmie jest zgrana ekipa, to nie trzeba żadnego prowadzącego.

Zgłoś nadużycie #3 19 kwietnia 2019, 9:22

holeczka avatar Posty: 165 Podziękowania: 0
u nas imprezy nie prowadzil nikt :P prowadzone mielismy tylko takie aktywnosci integracyjne jak jazda off road czy gra terenowa. ale to wszystko bylo ogarniete dzieki uprzejmosci http://www.dworekwapionka.pl/ gdzie impreze organizowalismy. Naprawde super miejsce - spokojna okolica, piekne jeziora, wszyscy byli zachwyceni!

Zgłoś nadużycie #4 27 maja 2019, 12:41

ariana avatar Posty: 171 Podziękowania: 0
Jeśli zależy Ci na integracji pracowników to polecam też zainteresować się grami miejskimi. Słyszeliście o czymś takim? Na stronie http://grysenet.pl/ znajdziecie spory ich wybór. Myślę, że pracownikom też się ta opcja spodoba.

Zgłoś nadużycie #5 26 czerwca 2019, 19:53

mamina avatar Posty: 132 Podziękowania: 0
Musicie pamiętać również o różnego rodzaju atrakcjach. Według mnie super sprawdzą się na przykład efekty dyskotekowe. Sprzęt, dzięki któremu uzyskacie takie efekty znajdziecie w sklepie https://www.megascena.pl/efekty-dyskotekowe/ Z doświadczenia wiem, że tego typu atrakcje super sprawdzają się na wszystkich imprezach.