Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak poprowadzić imprezę firmową

Zgłoś nadużycie #1 31 marca 2019, 9:01

DarekZ avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Prowadzenie imprezy firmowej jest niezmiernie ważnym aspektem, aby imprez była udana. Ważny jest prowadzący. Jeżeli poszukujecie kogoś sprawdzonego, to z czystym sercem mogę polecić Wam https://mtevents.pl/konferansjer. Organizowali nam już 4 razy imprezy firmowe i za każdym razem były idealnie poprowadzone.

Zgłoś nadużycie #2 31 marca 2019, 22:01

Wiki22 avatar Posty: 63 Podziękowania: 0
Jeśli w firmie jest zgrana ekipa, to nie trzeba żadnego prowadzącego.

Zgłoś nadużycie #3 19 kwietnia 2019, 9:22

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
u nas imprezy nie prowadzil nikt :P prowadzone mielismy tylko takie aktywnosci integracyjne jak jazda off road czy gra terenowa. ale to wszystko bylo ogarniete dzieki uprzejmosci http://www.dworekwapionka.pl/ gdzie impreze organizowalismy. Naprawde super miejsce - spokojna okolica, piekne jeziora, wszyscy byli zachwyceni!

Zgłoś nadużycie #4 27 maja 2019, 12:41

ariana avatar Posty: 331 Podziękowania: 0
Jeśli zależy Ci na integracji pracowników to polecam też zainteresować się grami miejskimi. Słyszeliście o czymś takim? Na stronie http://grysenet.pl/ znajdziecie spory ich wybór. Myślę, że pracownikom też się ta opcja spodoba.

Zgłoś nadużycie #5 26 czerwca 2019, 19:53

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Musicie pamiętać również o różnego rodzaju atrakcjach. Według mnie super sprawdzą się na przykład efekty dyskotekowe. Sprzęt, dzięki któremu uzyskacie takie efekty znajdziecie w sklepie https://www.megascena.pl/efekty-dyskotekowe/ Z doświadczenia wiem, że tego typu atrakcje super sprawdzają się na wszystkich imprezach.

Zgłoś nadużycie #6 4 marca 2020, 12:10

polanka avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Potrzebny będzie na pewno dobry wodzirej lub prowadzący. Oczywiście taki, który nie będzie cały czas gadał, tylko da się także wybawić ludziom. Można też pomyśleć o atrakcjach, jeśli nic wam nie przychodzi do głowy to spróbujcie zorganizować pokaz iluzjonisty http://iluzjonista.warszawa.pl/ ,myślę że każdego można czymś takim zainteresować.

Zgłoś nadużycie #7 6 marca 2020, 13:53

adela104 avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od budżetu i wielkości imprezy. Aczkolwiek warto pomyśleć nad jakąś osobą znaną z TV, w wielu przypadkach nie są to duże koszty. Taka osoba poprowadzi fajnie imprezę, przy okazji macie w firmie miłe wspomnienia i fajne materiały do dalszej promocji firmy. Warto jednak tu wcześniej się przygotować i np. w firmie Retio https://www.retio.pl zamówić ścianki reklamowe, banery i inne materiały, które będą fajnym tłem do zdjęć.

Zgłoś nadużycie #8 5 maja 2020, 8:39

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
My sami prowadziliśmy, ale co do zasady mieliśmy dja. Ogólnie to imprezy firmowe urządzamy zawsze na sali w Restauracji Zajazd Litwor w Mikołowie https://www.zajazdlitwor.pl/imprezy-firmowe. Mogę ich śmiało polecić, bo ich sale (mają 3 do wyboru) są przepiękne, eleganckie, jedzenie mają naprawdę smaczne i specjalizują się w przygotowaniu takich imprez/przyjęć, więc wychodzi im to bardzo dobrze.