Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak pożytecznie spędzić czas wolny

Zgłoś nadużycie #91 26 lipca 2018, 17:10

dorotax avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Na pewno warto czytać książki. Ja np. preferuję literaturę dla kobiet, o tematyce miłosnej, pełne namiętności. Tak jak np. to https://www.taniaksiazka.pl/domniemanie-niewinnosci-tom-3-prawo-milosci-whitney-....

Zgłoś nadużycie #92 11 sierpnia 2018, 12:11

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Nie wiem skąd jesteście, ale w teatrze https://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/spektakle/ dużo się dzieje, jak macie niedaleko to warto do nich zajrzeć. Organizują ciekawe spektakle, wydarzenia kulturalne, także nie sposób się nudzić i na pewno nie jest to czas stracony. Ja bardzo lubię taką formę rozrywki, warto się przekonać, nawet jak do tej pory nie chodziliście do teatru.

Zgłoś nadużycie #93 12 sierpnia 2018, 11:54

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Pieniądze można często zarobić nawet nie wychodząc z domu, jak chcesz dowiedzieć się w jaki sposób możesz to zrobić, to sprawdź http://www.7dak.pl/gdzie-szukac-pracy/

Zgłoś nadużycie #94 16 sierpnia 2018, 12:00

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Ja staram się zachęcić dzieci do czytania książek i sama też im czytam kiedy mam wolny czas, kupiłam kilka, fajnych nowych książeczek https://www.gandalf.com.pl/k/dla-dzieci-i-mlodziezy/ w Gandalfie więc na pewno do końca wakacji będziemy mieli co czytać

Zgłoś nadużycie #95 24 sierpnia 2018, 21:32

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Czas wolny z pewnością warto jest spędzić na odpoczynku i rozrywce. Nie wiem jak lubisz spędzać czas wolny, ja uwielbiam chodzić do teatru. Ja na co dzień mieszkam w Warszawie. Moim ulubionym jest https://teatrkomedia.pl/ bo często wystawiane są na jego deskach naprawdę ciekawe przedstawienia, zapierające dech w piersiach.

Zgłoś nadużycie #96 25 sierpnia 2018, 19:59

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Czas wolny najlepiej spędzać na odpoczynku i pasji... Moją pasją jest kolekcjonowanie monet. Nie kupuję codziennie nowego egzemplarza, ale w wolnym czasie często przeglądam stronę internetową Skarbnicy Narodowej https://www.skarbnicanarodowa.pl/zloto/zlote-monety i planuję najbliższe zakupy...

Zgłoś nadużycie #97 9 września 2018, 10:20

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Według mnie trzeba też mieć czas dlasiebie, odpoczynek jest bardoz ważny :) Ja lub→ę odpoczywać oglądając mecze na https://meczyki.net.pl. Mim oże nie robię wtedy nic produktywnego, to uważam, że jest to pozytywnie spędzony czas.

Zgłoś nadużycie #98 22 października 2018, 22:53

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Ja najbardziej lubię czytać o nowinkach technologicznych a w szczególności o tych w social mediach :) Interesuje się właśnie mediami społecznościowymi i ich funkcjami. Każdy dzień rozpoczynam od przejrzenia nowych artykułów z https://socialpress.pl/ , z których dowiaduje się o wszelakich nowościach w świecie social mediach. Uwielbiam być na bieżąco z postępem technologicznym!

Zgłoś nadużycie #99 24 października 2018, 21:31

alicja44 avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Ja wolny czas staram się spędzić z rodziną. Wspólne spacery, zabawy, oglądanie bajek z dziećmi, wspólne czytanie książek takich, jak ta np. https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/dynastia-miziolkow-olech-joanna.

Zgłoś nadużycie #100 29 października 2018, 18:52

Pokrzywa avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
Czy czas wolny trzeba spędzać pożytecznie?Czas wolny to czas wolny, nalezy go spędzić tak, by wypocząć i tyle. Jeden wypoczywa kopiąc ogródek, drugi zaś woli sobie pograć http://ifun4all.com/ Najważniejszy jest efekt, najważniejsze by wypocząć :) Gry są zarąbiste, brawa dla twórców.