Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Jak pożytecznie spędzić czas wolny

Zgłoś nadużycie #71 3 października 2017, 9:14

doktorP avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Ja dzis mam wolny dzień w pracy, wiec przegladam sobie rakiety do squasha, czytam o nich - https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jak-wybrac-rakiete-do-squasha-ktora-bedzie-na... . Dla mnie to pożytecznie spędzany czas jest ;)

Zgłoś nadużycie #72 3 października 2017, 9:35

s0pel avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
I bardzo fajnie.

Zgłoś nadużycie #73 20 października 2017, 5:00

sylwiaa avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
W wolnym czasie należy odpocząć i zająć się tym, co lubimy robić. Ja zazwyczaj czytam książki, jeżdżę na rowerze, często chodzę też do teatru. Jak mieszkacie w Warszawie to mogę polecić teatr komedia, mają świetny repertuar, bilety można kupić online, nie są drogie - https://teatrkomedia.pl/bilety za to można się nieźle uśmiać.

Zgłoś nadużycie #74 7 listopada 2017, 14:55

Grabixx avatar Posty: 33 Podziękowania: 1
Ostatnio w wolnym czasie szukam ciekawych i wartościowych portali. Natrafiłem na portal dla niepełnosprawnych http://www.rampa.net.pl/ , gdzie można znaleźć wiele przydatnych informacji związanych z codziennością osób poruszających się na wózku :)

Zgłoś nadużycie #75 2 stycznia 2018, 14:56

mosek avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Ja lubię w wolnym czasie posłuchać muzyki. Ostatnio próbuję przekonać się do klasyki - https://www.digitalo.pl/wiadomosc/jaka-muzyke-klasyczna-wybrac-ktora-bedzie-najl.... Słyszałem, że bardzo pozytywnie wpływa na naszą psychikę, jednak muszę się do niej przyzwyczaić.

Zgłoś nadużycie #76 6 stycznia 2018, 14:39

martusiann avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Według mnie najważniejsze jest to, żeby nie siedzieć i nie trwonić czasu, tylko spędzać go aktywnie np. oddając się swoim zainteresowaniom. Ja lubię czytać książki, jak lektura jest ciekawa mogę przesiedzieć w fotelu cały dzień. Książki kupuję głównie w sieci w księgarniach typu https://rewolucja.co.uk/bestseller gdzie jest tanio, wybór jest duży, mają też spory wybór polskich gier planszowych, firma działa w uk.